Tipy na svatební dary

Pozvání na svatbu potěší každého, kdo má nějaký osobní vztah k nevěstě či ženichovi. Tradicí je, že hosté přinesou jako poděkování svatební dar, ať už ve formě peněz, praktického dárku nebo daru připomínajícího onen významný den. Pokud jste obdrželi pozvání na svatbu, inspirujte se s námi tipy na svatební dary. Novomanželé budou dojatí a vděční, že jste si dali s vymýšlením daru záležet!

Svatby v minulosti a v současnosti

Svatbou uzavírají muž a žena manželství a vyjadřují si tím úctu, lásku a důvěru. Prsteny a slibem propojí dva životy v jeden. V minulosti se sňatky uzavíraly z rozumu, zejména ve vyšších společenských kruzích. Nebylo výjimkou, že se lidé vzali kvůli penězům, politice nebo náboženskému vyznání. v současné době tak lidé činí dobrovolně, z lásky a kvůli plánování rodiny. Svatby se jako společenský obřad konají po celém světě a prostupují všemi kulturami.

Svatební dary, které nikdy nezklamou!

Budoucí novomanželé obvykle stráví přípravami na svatbu půl roku, proto se mnoho párů obrací na svatební agentury, které se zabývají organizací svatebního dne. Po složení manželského slibu se svatebčané odeberou na svatební hostinu, kde předávají novomanželům dary. Jaký zvolit svatební dar? Na výběru záleží, neboť váš dar uvidí všichni přítomní hosté. Radost uděláte i drobnostmi, které darujete od srdce. Novomanžele nadchne:

·         Poukaz na romantický pobyt na zámku

·         Ručně vyrobené dárky s věnováním

·         Poukaz na svatební fotoknihu

·         Předměty se svatební tématikou – polštáře, fotoalba, skleničky, talířky

·         Manželské deskové hry

·         Svatební kasička

·         Knihy s tipy na nejlepší sex

·         Fotoobraz

·         Poukaz na společný adrenalinový zážitek

·         Předplatné do divadla

·         Lístky na oblíbenou kapelu

·         Peníze v rámečku nebo v hlavolamové krabičce

·         Kurz kulinářského vaření

·         Stírací mapa světa

·         Luxusní šampaňské

·         Masáž pro dva

 Vtipná a originální svatební trička

        Svatební trička pořídíte s předem daným motivem nebo můžete požádat o vlastní potisk. Trička pro ženicha a nevěstu se vyrábějí z kvalitního textilu a ve všech možných typech, barvách a velikostech. Nechte trička pro novomanžele potisknout textem či jejich fotografií, jmény a datem svatby. A nemusíte zůstávat jen u triček. Ženichovi k tričku přibalte svatební boxerky a nevěstě vtipné svatební kalhotky.

Darujte novomanželům celovečerní zábavu!

        Nejen hudba, tanec a alkohol rozjedou zábavu na svatební hostině. Mějte přichystaný seznam a návody svatebních her. Zavažte ženichovi oči a dejte mu za úkol, ať pozná podle nohou přítomných žen svou vyvolenou. Zamíchejte mezi ně i nějaké pány, ať je ještě větší zábava. Přichystejte netradiční tombolu, jejíž hlavní cenou bude polibek od jednoho z novomanželů. Uspořádejte svatební kvíz a položte novomanželům otázky týkající se jejich společného život, například kde se uskutečnilo jejich první rande, kolik jsou spolu let nebo jaká je jejich oblíbená barva. Odpovědi ať zaznamenají na papír či tabulku a své odpovědi ať posléze ukážou hostům.

        Svatební dary mohou být vtipné, zážitkové i praktické. Pořiďte svatební dar s ohledem na vaše finanční možnosti. I maličkosti vykouzlí úsměv na tváři!

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.