Hledáte stylový outfit? Zvolte šaty a nešlápnete vedle

Chcete vypadat dokonale a stylově? Jestliže vám přijde, že vám v šatníku něco chybí, potom se držte našeho tipu. Tím není nic jiného, než šaty. Oblíbené oblečení, které byste měla mít i vy sama. Jak vybrat ty pravé? Podívejte se na naše tipy.

Materiál je základem

Vybrat ten pravý materiál nemusí být jednoduché. Hlavně z důvodu, že možností může být celá řada. My doporučíme zaměřit se na období, kdy je budete nosit. Pokud v teplých dnech, potom volte letní šaty, které budou vyrobené z materiálu, který bude lehký a prodyšný. Do horkých dní jasná volba. Co ale v případě, kdy je chcete nosit nyní, kdy se teploty pohybují kolem nuly? To doporučíme úpletovou variantu, která nejenom skvěle vypadá, ale i zahřeje. K nim už stačí jenom punčocháče a lze vyrazit do chladnějších dní.

Šaty vám musí sednout

Nezapomínejte také na to, že šaty vám musí dokonale sednout. Jedině tak si můžete být jista, že vám budou dokonale slušet. Na co se konkrétně zaměřit, pokud vám jde právě o toto? Jsou hned tři velmi důležité věci, na které je nutné se zaměřit. Jaké to jsou?

  • Vaše konfekční velikost.
  • Střih šatů.
  • Pružnost materiálu.

Pamatujte také, že vám šaty musí dokonale sednout. Vždy se v nich musíte cítit příjemně, a to hlavně ve chvíli, kdy je plánujete nosit třeba i celý den. Jedině tak zvolíte opravdu ty správné.

Jak je to s délkou?

Ano, i ta je velmi důležitá. Podle čeho vybírat tu pravou? Primárně podle toho, kam chcete šaty nosit. Pokud půjde o významnější společenskou událost, měly by to být krásné dlouhé šaty. Ideální jsou na různé plesy, nebo recepce. A co když máte v plánu šaty nosit jenom tak ve volném čase? Nebo pokud v nich chcete vypadat skutečně sexy? Potom se nebojte a volte raději kratší provedení. Pokud se bude jednat o délku nad kolena, rozhodně neuděláte chybu, pokud na to máte postavu a můžete si takovou délku dovolit.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.