Tipy na last minute dárky

Ještě vám chybí pár dárečků a jste zcela bez inspirace? Máme pro vás záchranné tipy, se kterými budete pod stromečkem slavit zaručený úspěch.

Elektronické hračky a doplňky

Ať už sháníte dárek pro manžela, kamarádku nebo synovce, v této sekci určitě něco najdete. Chytrý mobil už má dneska každý a doplňky, které umožní jeho funkce využít na maximum, se hodí vždycky. Bezdrátová sluchátka do uší, chytré hodinky, bluetooth reproduktor, náramek pro sledování fyzických aktivit či hadsfree do auta jsou trefa do černého.

Tip: Mrkněte na iStyle.eu kde najdete nejen produkty Apple, ale také praktické doplňky či systém pro chytrou domácnost. Je libo iPhone, sluchátka či kryt na mobil? Hurá na iStyle.eu!

Něco osobního

Nejlepší vánoční dárky jsou ty osobní. Fotokniha, zarámovaná fotka nebo personalizovaný obal na mobil či notebook dané osobě ukáže, jak moc vám na ní záleží. Co třeba tričko s fotkou z dětství nebo čepice s vlastním nápisem? Zde platí, že cena nemá na hodnotu dárku žádný vliv!

Poukázka pro každého

Když už budete úplně v koncích, hlavně se nevrhejte do drogerie. Raději vsaďte na dárkové poukázky a vouchery na zážitky. Ty mají navíc tu výhodu, že je můžete koupit klidně na Štědrý den ráno. Stačí je vytisknout, vložit do obálky a dárek je na světě.

U zážitků ale pečlivě zvažujte. Kdo z blízkých ocení degustaci vín a kdo spíš wellness víkend? Komu se hodí poukaz na manikúru a kdo by raději zašel do restaurace? Zážitkové dárky slaví většinou obrovský úspěch, když jsou vhodně zvoleny.

Tak hurá nakupovat!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.