Svěží květované povlečení – jaro ve vaší ložnici. Přinášíme 5 tipů na luxusní kousky

Kvalitu spánku ovlivňuje spousta méně i více důležitých faktorů. Patří mezi ně okolní teplota, hladina hluku, množství světla, pohodlnost matrace a v neposlední řadě i kvalita ložního prádla. Luxusní povlečení vás do postele láká už při pohledu od dveří ložnice. Zvyšuje pohodlí, zlepšuje relaxaci a zdokonaluje regeneraci vašich sil. Odpočinek je kvalitnější a vydatnější. Zaměříte-li se na jeho design, podstatným způsobem zkrášlíte i interiér pokoje.

Povlečení s květinami pouze na chatu?

Květované povlečení je trendy a sluší každé posteli. Připadají vám růže, fialky nebo pomněnky staromódní? Opak je pravdou! Moderní přírodní designy skvěle zapadnou i do nadčasového interiéru a kouzelně oživí tmavou i světlou místnost. Rozmanitá barevná nabídka luxusního květovaného povlečení vás o tom ostatně sama přesvědčí.

Domácí kousek přírody

Romantické povahy nad květinovými vzory zajásají. Zcela přirozeným způsobem do našeho domova přinášejí vítaný kousek přírody. Při ranním probuzení v květovaném povlečení se budete cítit jako po příjemném odpočinku na voňavé louce. Vaše ráno bude o poznání přívětivější a vaše nálada bude hned o stupínek lepší.

Květy, kvítky, květinky

Zajímá vás, jaké jsou v království květinového povlečení designové možnosti? Tradičně má toto luxusní povlečení bílý podklad, ze kterého kontrastně vystupují výrazně barevné květy, obvykle jsou rozkvetlé. Další variantou jsou extravagantní a moderní vzory, které mohou být na sytě barevném podkladu s bílými nebo černými květy. Půvabná je například kombinace červeného povlečení s bílými květy třešní. Návrháři se často inspirují přírodou, pro květinové vzory vede svěží jaro. Ať už si vyberete vznešené růže, majestátní tulipány, romantické luční kvítí nebo netradiční vlčí máky, bude se vám v tomto ložním prádle sladce usínat. Barevné přírodní motivy navozují pocit klidu a přinášejí tu správnou náladu.

Oblíbené materiály

Jaro pro nás často představuje imaginární nový nádech. Po dlouhé zimě se příroda probouzí ze spánku a odhaluje svoje krásy. Svěžest jara výborně doplňují vzdušné přírodní materiály. Nejoblíbenější je z nich stále kvalitní bavlna v rozmanitých provedeních. Tkaný bavlněný Mako satén nebo pletený Mako jersey vás jistě nadchnou. Vyznavačům kvalitního povlečení doporučujeme českou firmu Stella Ateliers, která je výrobcem a prodejcem luxusního ložního prádla. Ostatně, podívejte se na jejich pestrou nabídku květovaného povlečení sami.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.