Jak si i po 40ce udržet mladistvý vzhled?

Lze si udržet mladistvý vzhled i po čtyřicátých narozeninách, při kterých mnoho žen nabývá dojmu, že se jejich život po tomto jubileu začne ubírat z kopce? Naše odpověď zní ano! V dnešním článku vám poradíme, jak na to!

Chcete si udržet mladistvý vzhled?

Snad každá žena nerada sleduje svůj odraz v zrcadle, ve kterém se odráží projevy stárnutí. Některé ženy to přijímají lépe, jiné hůře, ale určitě se shodneme na tom, že žádná z nás netouží po vráskách či jiných památkách, které na nás zanechává nemilosrdný zub času. Pokud vám váš vzhled opravdu leží na srdci, pak je dnešní článek určený právě vám. Našli jsme několik tipů, které vám pomohou udržet si mladistvý vzhled, i když jste již sfoukla čtyřicet svíček na narozeninovém dortu.

  • Nechte svou pleť zazářit!

    Stárnutí si na vás pomalu vybírá svou daň, ale vy se ještě rozhodně nehodláte pasovat na zboží vhodné tak akorát do starého železa. Nejjednodušším trikem, jak si udržet mladistvý vzhled, je nechat svou pleť zazářit. K tomuto triku vám pomůže korektor, který si naneste do oblasti vnějších a vnitřních koutků oka, na okraj nosních dírek a nad koutky úst. Budete se divit, jaké zázraky tento malý fígl dokáže!

  • Pozor na barvu vlasů!

    I barva vašich vlasů má hodně co mluvit do toho, jak stará na pohled působíte. Už je vám přes čtyřicet, proto byste měla ve svém vlastním zájmu co nejrychleji upustit od křiklavých a výrazných tónů a místo toho se držet pěkně při zemi. Ve vašem věku už není místo na experimenty, byť si staře nepřipadáte, barva vlasů vám může snahu o mladistvý vzhled pokazit.

  • Pryč se suchým make-upem!

    Používáte při líčení suchý make-up? Pokud jste oslavila čtyřicetiny, pak se ho honem rychle zbavte. Dokud byla vaše pleť hladká jako z alabastru, pak vám suchý typ make-upu svědčil. Teď, když se vám na tváři začínají tvořit první vrásky a čas si tak vybírá svou daň, je suchý make-up spíše na škodu. Vzdávat se jen nemusíte úplně, jen vsaďte na krémovou variantu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *