Spolužití s partnerem – co můžete čekat?

S partnerem jste už nějaký ten pátek a konečně přišla řeč na společné bydlení. Ačkoli se na jednu stranu těšíte, až spolu budete moci trávit maximum času i bez nutnosti, abyste museli střídat byty, na druhou stranu z toho máte trochu strach. Nejste si totiž jistá, co od soužití s partnerem v jedné domácnosti můžete očekávat.

Společné bydlení je velké rozhodnutí, ve vztahu dvou lidí dokonce jedno z nejdůležitějších. Je samozřejmé, že pokud jste až do dnešního dne bydleli každý zvlášť, čeká vás spousta změn. A ty budete muset přijímat, ať už se vám to líbí nebo ne. Pojďme si tedy říci, co vás čeká a nemine, když se rozhodnete bydlet s vaší drahou polovičkou.

Na co se připravit, když chcete bydlet s partnerem

Sice ho milujete a položila byste za něco život, ale přesto se obáváte, že vám budou některé jeho nedokonalosti štvát. Už když jste trávila čas v jeho bytě jste si všimla, že možná hází ponožky pod postel, nechává na záchodě zvednuté prkénko a jakmile běží v televizi fotbal nebo hokej, stáváte se vzduchem. Na co byste se tedy měla připravit, když se chystáte bydlet se svým partnerem?

  1. Zvednuté prkénko a počůraný záchod

    Až do dnešního dne jste prkénko na toaletě pokaždé našla dole a vaše záchodová mísa zářila čistotou. To se teď může změnit a vy byste na to měla být připravená. Muži totiž neřeší, jestli vrátí prkénko dolů nebo jej nechají nahoře, což se dá ještě překousnout. Co vám ale možná poleze na nervy, bude počůraný záchod. Sem tam se totiž stane, že něco někam ukápne a myslíte si, že muže napadne, aby to po sobě uklidil? Hm, to asi těžko.

  2. Špinavé oblečení všude, kromě prádelního koše

    Zmuchlané ponožky u postele, košile přehozená přes židli v jídelně, džíny povalující se na gauči v obýváku – náš seznam by mohl jistě pokračovat mnohem dále, my si ale myslíme, že vám to bude bohatě stačit. Muži často nechávají špinavé oblečení ležet tam, kde si jej sundali a je jim to upřímně úplně jedno. Oni totiž vědí, že pokud je jejich partnerka za ně neposbírá, najdou je tam i následující den. A když to jsou čuňata, obléknou si jej znovu. Fuj.

  3. Sportovní přenosy mají vždy přednost

    Pokud jste byla zvyklá, že až do dnešního dne jste pro vašeho partnera představovala středobod vesmíru, jakmile spolu začnete žít a zevšedníte si, začne dávat přednost jiným věcem: především pak sportovním přenosům v televizi, během kterých půjde všechno stranou a to včetně vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *