Co na mužích milujeme a co ne?

Co na mužích milujeme a co ne? Čím si nás dokážou okamžitě získat a čím nás naopak ve vteřině odradí? Možná byste se divili, čím vším nás opačné pohlaví dokáže vytočit a jakými věcmi naopak srazit na kolena. Většina žen by se shodla na tom, že život s muži je kolikrát opravdu těžký, ale život bez nich je v mnoha ohledech daleko těžší. Jestliže i vy tu a tam na svou drahou polovičku utrousíte nějaké negativní slovo, pak jste tady správně. Společně s námi se teď můžete podívat na to, co na mužích milujeme a co ne. Kdo ví, možná se mezi našimi tipy poznáte!

Co na mužích milujeme a co ne?

Určitě i vy čas od času na svém partnerovi vidíte nějakou mouchu – možná nechává špinavé ponožky na zemi, zapomíná na vaše narozeniny nebo dá přednost večeru u fotbalu s kamarády. Naopak jsou ale chvíle, kdy vám vyrazí dech a donutí sama sobě přiznat, že bez něho by to prostě nebylo ono. Zamysleli jsme se nad tím, co na mužích milujeme a připravili pro vás jeden stručný přehled.

 1. Když nám naslouchají

  Není krásnějšího pocitu, nežli když se můžete partnerovi vyzpovídat ze svých bolístek, se vším se mu svěřit a mít jistotu, že vás 100% poslouchá – a nekouká u toho třeba na hokej. Muži umí být dobré vrby, kolikrát to jen chce vychytat tu správnou chvilku.

 2. Když nám donesou snídani do postele

  Umíte si představit ráno, kdy vás partner probudí vůní čerstvého pečiva a lahodné kávy, kterou vám donese až do postele, aniž byste musela vstávat a připravovat snídani sama? No uznejte, která z nás by tohle nechtěla zažívat pravidelně!

 3. Když jsou pozorní v sexu

  O mužích se často říká, že myslí především na sebe a to obzvláště v sexu. Ačkoli někdy je to pravda, v mnoha případech je cílem muže uspokojit především partnerku. A pokud na takového chlapa narazíte, pak si jej držte zuby nehty, ať vám nikam neuteče!

A teď z toho druhého soudku…

 1. Když nechávají všude špinavé prádlo

  Už jste mu to říkala snad 100x, ale i přesto jdete a najdete v ložnici pod postelí jeho trenýrky, na židli v kuchyni přehozenou nošenou košili, na gauči se válí jeho tepláky společně s ponožkama. Přitom jste ho několikrát žádala, aby věci házel do koše – vždyť to není tak daleko!

 2. Když tvrdí, že jsme jim neříkali něco, co jsme jim říkali

  Určitě i vám se stalo, že jste svému partnerovi něco říkala a on vám druhý den tvrdil, že to není pravda. Byl by schopný se s vámi dokonce i pohádat o své pravdě, která by ale byla na vaší straně. Přiznejme si milé dámy, kterou z nás by tohle nevytočilo do nepříčetnosti?

 3. Když nám lžou

  Což o to, lhát samozřejmě umí i ženy, o tom se určitě nemusíme dohadovat. Pokud vám ale vaše drahá polovička lže, určitě vám to na důvěře k němu nepřidá, viďte?

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.