Outfity na silvestrovský večírek

Vánoce jsou pomalu za námi a většina z nás se už nemůže dočkat oslav nového roku. Možná se i vy těšíte, až si společně a kamarády vyrazíte na silvestrovskou párty, kde to pořádně roztočíte a kde přivítáte rok 2018 jak se sluší a patří! Jestliže chcete poradit, co si máte vzít na sebe, uděláte dobře, když si přečtete dnešní článek. Speciálně pro vás jsme do něho ukryli tipy na outfity na silvestrovský večírek, ve kterých zaručeně uděláte dojem!

Inspirace na outfity na silvestrovský večírek

Každá žena chce být krásná, o tom nemusí být pochyb. O to více si se svým vzhledem dáváme záležet tehdy, kdy se jdeme někam bavit, nebo kde budeme obklopeni lidmi, na které budeme chtít udělat dojem. Proto pro vás máme inspiraci na outfity na silvestrovský večírek, mezi nimiž určitě najdete to pravé!

Koktejlové šaty

Koktejlky jsou klasika. Kdy jindy si je na sebe obléknout, nežli právě na Silvestra, kdy jdou všechny pravidla stranou a vy se můžete odvázat? Sázkou na jistotu jsou malé černé, ale vy se určitě nemusíte bát ani pestřejších barev. A kdo má pro odvahu uděláno, ten si vybere šaty poseté flitry, které se budou nádherně třpytit pod osvětlením a strhávat na vás veškerou pozornost.

Úzké džíny a odvážný top

Jestliže šaty nejsou nic pro vás, jděte na to z jiného konce: vsaďte na úzké džíny, které vám krásně obepnou postavu a k tomu si oblečte nějaký výstřední a odvážný top. Co třeba nějaký, který má hodně vykrojený výstřih končící až u pupíku? Nebo naopak topy, které mají holá záda. V těch si určitě získáte pozornost nejednoho muže, který bude ve vaší blízkosti, na to můžete vzít jed.

Dlouhá tunika a silonky

Chcete-li si dopřát pohodlí, ale i přesto vypadat skvěle, kupte si pro tento den nějakou delší tuniku, která vám bude sahat alespoň pod zadek. K té si oblečte silonky a na nohy kozačky na vysokém podpatku. Uvidíte, že se díky tomuto looku budou všechny oči obdivně otáčet právě za vámi.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.