Prodlužte si nohy s pomocí vhodně zvoleného oblečení

Ne ke všem byla příroda natolik štědrá, aby mu do vínku nadělila dokonale dlouhé nohy, které všichni v okolí tajně obdivují – muži nad nimi žasnou a ženy tiše závidí. Možná ani vy neměříte zrovna metr devadesát a už dlouho se pro svou výšku trápíte. Neustále kolem sebe skrze internet, média nebo titulku módních časopisů vídáte dlouhonohé krásky, které vypadají tak spokojeně a podle vás je to právě proto, že mají tak úžasně dlouhé nohy. A víte co? Abyste na pohled vypadali vyšší a vaše nohy opticky delší, stačí jen nosit správné oblečení! Co kdybychom si o tom v dnešním článku řekli něco více?

Jaké oblečení nosit, abyste vypadali vyšší?

Ještě pořád tomu nevěříte? Myslíte si, že je to blbost? Že to nemůže fungovat? V tom případě si hoďte nohy nahoru, do ruky vezměte šálek s kávou a přečtěte si, jak si s pomocí oblečení prodloužit nohy. Protože to jde a není to vůbec žádná věda!

Boty na podpatku

Dobře, boty možná nejsou tak úplně oblečení, ale představují nedílnou součást outfitu, takže je zde můžeme zmínit jako jednu z možností, jak si prodloužit nohy. Je to vlastně úplně jednoduché a když se nad tím zamyslíte, budete se tlouct do hlavy, že vás to ještě nenapadlo. Jakmile si totiž obujete botky na vysokém podpatku, vaše nožky rázem budou vypadat delší. Jako třešničku na dortu můžeme zmínit fakt, že se vám pozvedne zadeček a bude tak vypadat menší, což rozhodně není k zahození, co říkáte?

Jednolitý outfit

Že nevíte, co tím máme na mysli? Opět na tom vůbec nic není: řeč je o jednobarevném outfitu, který sladíte do jedné barvy. A je úplně jedno, jestli to bude klasická bílá nebo černá, ale může to být klidně i červená, modrá nebo růžová. Na barvě nezáleží, důležité je, aby jak horní, tak i dolní část měly jednu barvu. Vykouzlíte tak jednu přímku, která vás opticky prodlouží. A to je přesně to, co potřebujete, ne?

Džíny do pasu

Džíny do pasu se hodně nosily před několika lety. Pak je vystřídaly džíny bokové, které se staly hitem a později se zrodily i další druhy džín, které se hojně nosí i v současné době. V tomto případě ale platí, že dobří holubi se vracejí, tudíž i kalhoty do pasu jsou k vidění i dnes. A víte, co je na nich to nejlepší? Že vám dokážou vykouzlit delší a vyšší siluetu! Především pak v případě, kdy si vezmete džíny do pasu a k nim nějaký crop top.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.