3 tipy jak se obléct když máte pár kil navíc

Stojíte před zrcadlem, za sebou máte šatní skříň otevřenou dokořán, kriticky se prohlížíte od hlavy až k patě a hlavou vám běhá jedna jediná otázka: jak se obléct, když mám několik kilo navíc?! Neříkejte si, že jste tlustá nebo ošklivá, protože každá žena je krásná a může být krásná, pokud se alespoň trochu snaží. Jestliže se trápíte pro nějaké to kilo navíc, které se vám usadilo v jedné z nejproblematičtějších partií, pak si přečtěte náš dnešní článek. My totiž víme, jak se obléct, když k vám byla příroda štědřejší – tak se na to společně s námi pojďte podívat!

Přemýšlíte, jak se obléct dobře i přes pár kilo navíc?

Ne všechny jsme spokojené s tím, jak vypadáme. Zatímco vás možná trápí větší bříško, které vám zůstalo po porodu vašich dětí, kamarádka je nešťastná, protože má silnější stehna a vaše sestra se stydí za prostornější zadeček. Věřte nebo ne, ale každá z nás má něco. Naštěstí víme, jak se obléct slušivě i v případě, kdy máte nějaké centimetry k dobru.

Tip první: Vsaďte na barvy

Jestliže máte pár kilo navíc, která potřebujete prostřednictvím oblečení nějak šikovně schovat, pak zapomeňte na výrazné barvy nebo motivy a vzory, které by na vaše proporce jen zbytečně upozorňovaly. Pokud se oblečete například do květinového vzoru, pak jen upoutáte pozornost vašim směrem a okolí tak dáte možnost, aby si vás prohlédlo v celé vaší kráse. Daleko rozumnější tedy je oblékat se do střídmějších odstínů, které dokážou opticky nějaké to kilo zamaskovat – ideální volbou je černá, ta zeštíhluje sama o sobě.

Tip druhý: Volte vhodné oblečení

Ženy, které nejsou spokojené se svou postavou a vědí, že by jim neuškodilo, pokud by několik centimetrů ubraly, musí dávat pozor, jaké oblečení volí. V tomto případě jsou lepší volbou volnější kousky, které vaše tělo neobepnou a neodhalí tak pravdu. Jestliže ve svém šatníku nemáte tuniku, pak je teď ten správný čas tento prohřešek napravit! Tunika je skvělý kousek, který můžete nosit kamkoli, dá se skvěle kombinovat a jeho úžasná moc se ukrývá v tom, že zamaskuje problematické partie.

Tip třetí: Malé tajemství

Máte větší bříško, prostornější zadeček nebo silnější stehna? Chcete se oblékat tak, aby vám to slušelo a abyste se sama sobě líbila? Pak nic nezkazíte, pokud budete mít jedno malé tajemství v podobě stahovacího oblečení nebo spodního prádla, o kterém budete vědět pouze vy. Záleží jen na vás, zda vsadíte na spodní prádlo nebo rovnou na oblečení, obě možnosti slibují zázračné zmizení až několika centimetrů, což vám určitě přijde vhod.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.