Proč se vyplatí mít ruční vysavač v domácnosti s malými dětmi

Všichni, kdo mají doma malé děti, ví, jak obtížné je udržet pořádek. Ráno drobky od snídaně na stole, přes den dostane zabrat auto při převážení dětí do a ze školních zařízení, večer nadělí porci chipsů sedací soupravě. Ruční vysavač je v domácnosti s dětmi opravdu nezbytností.

Když mluvíme o ručním vysavači, je nutné doplnit, že na trhu jsou dva typy – vysavače s přívodní šňůrou na napájení ze sítě a akumulátorové vysavače, které šňůru nemají. Ty oceníte ve chvíli, kdy si potřebujete jít vysát drobky ze sedaček v autě. Akumulátorové ruční vysavače mají vlastní nabíječku, ve které si pohodlně hoví ve chvílích, kdy nejsou potřebné.

Proč je dobré mít ruční vysavač doma

Jednoznačně největší výhodou je fakt, že jsou stále po ruce. Nemusíte kvůli každému drobku vyndavat velký vysavač z kumbálu a sestavovat ho. Vysypaly vám děti cukřenku? Rozdrobily pod sebe rohlík? Nevadí. S ručním vysavačem je všechno rychle uklizeno.

Druhou nespornou výhodou je, že jsou ruční vysavače koncipované tak, že dosáhnou i do míst, kde velký vysavač nemá moc šancí. Nebo když ztratíte nástavec na škvíry, takže nemůžete pořádně vysát záhyby v sedací soupravě. A nejen tam – dostane se do škvíry mezi linkou a lednicí nebo linkou a sporákem, kam se nám vždycky spolehlivě něco zakutálí.

Rychle uklizeno buete mít i v případě, že si děti nadrobí do postýlek.

Proč je výhoda, že je ruční vysavač přenosný

Už víme, že je nepostradatelný, když převážíte v autě malé děti. Věřte, že ani ta nejkratší cesta se neobejde bez toho, že by něco nebaštily. A taky nerozdrobily. Pro úklid v autě je aku ruční vysavač velmi užitečný pomocník.

Jeho mobilitu oceníte ale také například i na zahradě, kde nejste připojeni na elektřinu. Úklid po dětech v zahradním domku bude ručním vysavačem mnohem rychlejší a pohodlnější. Mít aku vysavač bude pro vás brzy samozřejmostí, kterou velmi oceníte.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.