Přivítejte nový roks nástěnkou snů!

Zapomeňte letos na seznam plný předsevzetí do dalšího roku! Už se dál nemusíte trápit porušením či nesplněním jednotlivých přání a úkolů. Takový proces je pro mnoho lidí naopak vyčerpávající a demotivující. Vytvořte si svůj vlastní vision board a začněte žít své sny!

Co je VISION BOARD?

Vision board alias nástěnka vizí vás udrží ve střehu a pokaždé vám připomene, čeho chcete v životě dosáhnout. Je to skvělý způsob, jak se namotivovat tím nejpříjemnějším způsobem a neupadnout v zapomnění. 🙂

Předvánoční úklid máte jistě za sebou, tak se ještě navíc netrapte depresivním sepisováním zákazů a příkazů v podobě novoročních předsevzetí!

Co patří na VISION BOARD?

Patří zde vše, čeho chcete ve svém životě dosáhnout a je úplně jedno, zda toužíte po milionové vile, elektromobilu nebo vylepšení rodinných vztahů. Své vize můžete namixovat. Na nástěnce se můžou prolínat obrázky hmotných statků s přáními osobního rozvoje.

Vision board by měl zahrnovat všechny aspekty vašeho života. Obrázky můžete také prokládat slovním spojením. Je to jen a jen na vás!

Jak vytvořit VISION BOARD?

Vision board můžete vytvořit například z korkové nástěnky nebo z obyčejného kartonu nepotřebné krabice.

Sepište si seznam přání, která si ve svém životě chcete splnit. Sežeňte si obrázky, které vystihují jednotlivá přání. Nevynechejte ani ty, které vám přijdou v tuto chvíli na míle daleko!

Máte všechny své vize vyjádřené v obrázcích? Výborně! Nyní je  naaranžujte na zvolený podklad. Připíchněte špendlíky nebo nalepte lepidlem.

Vision board umístěte na viditelné místo! Je důležité, abyste svou nástěnku vizí nepřehlíželi a věnovali jí každý den alespoň jedno vědomé prohlédnutí. Tento způsob je daleko efektivnější než (ne)chtěné zapomínání svých novoroční předsevzetí. 🙂

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.