Příručka přežití pro ženy po třicítce

To, jak přežijete další léta po třicítce do velké míry závisí na tom, jak jste žila doposud. Jestliže máte stálého partnera, jste už dokonce vdaná a možná máte i děti, jsou vaše příští roky jasně nalajnované. Práce, domácnost, výchova dětí, v létě moře, v zimě hory…

Tento způsob života se bude měnit jen v maličkostech, zásadní zvrat nastane, až děti vylétnou z hnízda. To budete hledat příručku přežití po padesátce. Pokud jste dosud single, čekají na vás jiné záludnosti.

Muži jsou probraní, ti nejlepší zadaní

Ještě stále se dá najít prima chlap do nepohody, takže jestli nechcete zůstat sama plánovitě, je čas se poohlédnout. Jen se netvařte zoufale, to nejen že odrazuje potenciální nápadníky, ale hlavně začíná děsit zadané kamarádky. Pomalu začínají schovávat své partnery ze strachu,že se z nouze vrhnete na ně.

Možnost střídat partnery a získávat sexuální zkušenosti už dávno přestala být tak přitažlivá jako na začátku a vy začínáte tušit, že jeden stálý milenec vás nakonec uspokojí mnohem lépe, než střídavé výkony náhodných partnerů. Navíc to začíná být ráno trochu trapné. Přijměte dobrou radu: přestaňte lhát sama sobě, že vám to takhle vyhovuje a najděte si stálého partnera aspoň na ten sex. I když s ním nechcete plánovat zbytek života, proč neujít aspoň kus cesty spolu.

 

Máte to, co zadané ženy ne – život podle svých představ

Mají muže, děti, byt, auto a zahradu. Vám patří zbytek světa! Můžete se sebrat a vyrazit na druhou stranu zeměkoule, můžete se začít učit tančit flamengo nebo pěstovat bonsaje. Můžete si neholit nohy a v neděli chodit celý den v tričku na spaní. Vůbec můžete spát v tričku na spaní, nebo taky bez něj – prostě, jak se vám chce. Můžete si každý den naplánovat bez ohledu na druhé, nemusíte dělat kompromisy a užít, co se dá. Tak vstaňte a jděte to dělat. Protože až přijde pan Božský, budete mít sice svého vysněného muže, ale už žádný čas na dobrodružství.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.