Co můžete na jaře udělat pro svou krásu

Zimní období se na nás podepisuje víc, než bychom si přáli: pleť je vysušená a podrážděná, nedostatek sluníčka se odrazil na naší zakaboněné náladě. Po zimě jsme také víc zaneseni toxickými látkami a organismus si žádá jarní očistu.

Jarní detoxikace

Právě zbavení se všech toxických látek z těla má na jaře ty nejlepší účinky nejen pro vaše zdraví, ale i pro krásu. Pomůže rozjasnit pleť a shodíte díky ní i ty kilogramy, které se vám usadily na bocích během dlouhé zimy, protože vám pročistí trávící soustavu a rozhýbou metabolismus. Až se zbavíte všech jedů v těle, budete zářit a sršet energií.

Jak jsou na tom vlasy?

Podle všeho i vaše vlasy potřebují po zimě nabrat druhý dech. Nejspíš jsou mrazem vysušené, možná dokonce elektrizují a nedrží účes. První jarní tip, pokud jde o vlasy, je nový účes. Dopřejte svým vlasům vitalitu a sílu kratším sestřihem. Další, co vaše zimou unavené vlasy ocení, je dobrý výživný zábal pro zacelení struktury vlasu a dodání lesku. Použít můžete buď masku na vlasy kupovanou, nebo si vyrobte nějakou z vlastních zdrojů.

Stejnou péči věnujte pleti

I vaše pleť je po dlouhých zimních měsících unavená a potřebuje kromě detoxikace také přísun vitamínů a minerálů, aby se vyživila a zpevnila. Dopřejte jí pořádnou hydratacii a další účinné látky pleťovou maskou.Tu nanášejte na pokožku peelingem zbavenou odumřelých částeček. Vaší pleti prospěje psychická pohoda a také hodně čerstvého vzduchu. Obojí docílíte procházkami v příjemně jarním počasí. Pozitivní účinek má i změna jídelníčku, teď na jaře se zaměřte hlavně na čerstvou zeleninu.

Chtělo by to zpevnit

S jarním sluníčkem přichází do našich životů i pohoda a optimismus a také chuť sami se sebou něco udělat. To je ten nejlepší moment zpevnit postavu trochou pohybu, ať už pravidelným běháním nebo jiným sportem. Tělo se narovná, svaly zpevní a zmizí těch pár špíčků, které nám nadělila paní zima.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.