Tyto 3 polohy vám zaručeně zajistí skvělý sex

Kámasútra neboli kniha o rozkoši popisuje 64 poloh, při nichž lze údajně provozovat sex. Na některé byste ovšem potřebovali alespoň základní akrobatickou průpravu. Pochybuju, že v nepohodlné poloze zažijete skvělý sex.

Nepotřebujete být akrobati a vymýšlet krkolomné polohy, abyste si užili nádherné milování. Navíc existuje názor že sexuálních poloh je stejně maximálně šest, vše ostatní jsou jen jejich varianty. 

Experimenty s misionářskou polohou

Například základní, trochu znevažovaná misionářská poloha vám může poskytnout mnohem víc rozkoše, když si žena spodní partie nadzvedne směrem k partnerovi, (může si zadeček podložit polštářkem, pokud se v této poloze necítí pohodlně), a rázem je sexuální prožitek mnohem intenzivnější. 

Poloha na misionáře je pohodlná, proto se v ní partneři cítí dobře. Vylepšit si prožitek ze styku v této poloze můžete tak, že žena stáhne nohy k sobě a lehce se prohne v zádech. Dojde k velmi těsnému objetí penisu, který se tře o horní stěnu vagíny. Pokud umíte, vylepšete Kegelovými cviky a jste oba v ráji.

Osedlejte si ho

Sexuální poloha, kdy je žena nahoře čelem k partnerovi, patří k těm nejoblíbenějším pro oba. Jednak uspokojuje mužovu vizuální potřebu, jednak má partner volné ruce pro stimulaci dalších erotogenních zón, včetně klitorisu. Intenzivního prožitku dosahuje i žena, protože v této poloze penis pronikne opravdu hluboko. Během soulože si žena sama určuje tempo, úhel i hloubku průniku, stává se dominantní, skutečně je “na koni”. Pohled na rozpálenou partnerku je pro většinu mužů velmi stimulující, pro ženu pak je tato poloha ideální pro dosažení vaginálního orgasmu.

A tergo

Za latinským názvem “a tergo” se neskrývá nic jiného, než že žena obvykle klečí na čtyřech a muž do ní proniká zezadu. Partnerka ovšem může jen klečet na kolenou a opírat se o pelest postele nebo o zeď – variant této polohy je také víc. Tento způsob milování mají rádi dominantní muži, pro ženu je lákavý fakt, že je zcela podmaněna a vydaná napospas mužově fantazii, což je pravým opakem jezdecké polohy. I v tomto případě má ovšem muž volné ruce na laskání dalších erotogenních částí partnerčina těla, čímž ji může velmi rychle dovést do extáze.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.