Rodina & Vztahy

Tyto 3 polohy vám zaručeně zajistí skvělý sex

Kámasútra neboli kniha o rozkoši popisuje 64 poloh, při nichž lze údajně provozovat sex. Na některé byste ovšem potřebovali alespoň základní akrobatickou průpravu. Pochybuju, že v nepohodlné poloze zažijete skvělý sex.

Nepotřebujete být akrobati a vymýšlet krkolomné polohy, abyste si užili nádherné milování. Navíc existuje názor že sexuálních poloh je stejně maximálně šest, vše ostatní jsou jen jejich varianty. 

Experimenty s misionářskou polohou

Například základní, trochu znevažovaná misionářská poloha vám může poskytnout mnohem víc rozkoše, když si žena spodní partie nadzvedne směrem k partnerovi, (může si zadeček podložit polštářkem, pokud se v této poloze necítí pohodlně), a rázem je sexuální prožitek mnohem intenzivnější. 

Poloha na misionáře je pohodlná, proto se v ní partneři cítí dobře. Vylepšit si prožitek ze styku v této poloze můžete tak, že žena stáhne nohy k sobě a lehce se prohne v zádech. Dojde k velmi těsnému objetí penisu, který se tře o horní stěnu vagíny. Pokud umíte, vylepšete Kegelovými cviky a jste oba v ráji.

Osedlejte si ho

Sexuální poloha, kdy je žena nahoře čelem k partnerovi, patří k těm nejoblíbenějším pro oba. Jednak uspokojuje mužovu vizuální potřebu, jednak má partner volné ruce pro stimulaci dalších erotogenních zón, včetně klitorisu. Intenzivního prožitku dosahuje i žena, protože v této poloze penis pronikne opravdu hluboko. Během soulože si žena sama určuje tempo, úhel i hloubku průniku, stává se dominantní, skutečně je “na koni”. Pohled na rozpálenou partnerku je pro většinu mužů velmi stimulující, pro ženu pak je tato poloha ideální pro dosažení vaginálního orgasmu.

A tergo

Za latinským názvem “a tergo” se neskrývá nic jiného, než že žena obvykle klečí na čtyřech a muž do ní proniká zezadu. Partnerka ovšem může jen klečet na kolenou a opírat se o pelest postele nebo o zeď – variant této polohy je také víc. Tento způsob milování mají rádi dominantní muži, pro ženu je lákavý fakt, že je zcela podmaněna a vydaná napospas mužově fantazii, což je pravým opakem jezdecké polohy. I v tomto případě má ovšem muž volné ruce na laskání dalších erotogenních částí partnerčina těla, čímž ji může velmi rychle dovést do extáze.

Předchozí článekDalší článek