Kamarádství s výhodami: risk nebo zisk?

Je kamarádství s výhodami oboustranně spokojenou výhodou, ze které mohou obě strany těžit, nebo naopak velkým krokem do neznámých vod, kde může být každý další krůček cestou do propasti? Na to se společně podíváme v dnešním článku, protože i nás tohle téma zajímá. Kamarádství s výhodami můžeme často vídat jako hlavní středobod celé řady amerických filmů, kde společně s hlavními hrdiny prožíváme mnoha úskalí, vtipné i trochu nešťastné chvíle. Kamarádství s výhodami prostě takové je: v jednu chvíli je všechno zalité sluncem a na nebi není jediný mráček, jenže za chvilku může být všechno úplně jinak, nad kamarádstvím se zatáhnou černá mračna a spadnou první dešťové kapky…

Zaostřeno na kamarádství s výhodami

Pokud jste dočetli až sem, určitě jste na tohle téma stejně tak zvědaví, jako my. Kdo ví, možná takový vztah máte a chcete se díky následujícím řádkům ujistit, že jednáte správně. Nebo naopak nemůžete narazit na spřízněnou duši a tohle řešení se vám jeví jako jediná možnost, jak díky nedostatku sexu a intimním sblížení nepřijít o rozum a v dnešním článku se chcete inspirovat, jak správně na to. Tak už na nic nečekejme a pusťme se do toho!

Proč ano?

Nejdříve si hoďme do ringu několik dobrých důvodů, proč stojí za to mít kamarádství s výhodami. V první řadě vám nebude chybět sex. Pokud nemáte stálého partnera, pak vám přijde kamarád s výhodou vhod, protože vám kdykoli bude nablízku, když si budete chtít užít. Další výhodou je nezávaznost, protože jste jen kamarádi, kteří si spolu užívají, ale nečekáte od toho víc, takže jste svobodní. Plusem je samozřejmě i fakt, že z toho můžete kdykoli vycouvat, aniž byste se museli strachovat, že vám ten druhý bude dělat scény.

Proč ne?

A teď pěkně z toho druhého konce, pojďme si říci, proč není kamarádství s výhodou dobrý nápad. Jako první nás napadá fakt, že jeden z dvojice začne k tomu druhému cítit něco víc. Na začátku jste sice kamarádi, kteří do toho jdou s tím, že jde jen o sex a nic víc. Jenže pak se jeden zamiluje, kdežto ten druhý bude stále na úrovní kamarádství. A to může být sakra problém. Další nevýhodou je žárlivost. Možná vám na to začátku bud připadat hloupé, protože jste se přece domluvili, že jste jen kamarádi, kteří se spolu tu a tam vyspí, ale vztah to není, takže si jeden druhého nemůžete nárokovat. Co když vám ale začne vadit, že se váš kamarád začne vídat s někým jiným nebo dokonce bude mít vícero kamarádek s výhodou? Překousnete to?

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.