Připravte si na chladné počasí správné oblečení. Jaké jsou trendy podzimní sezóny 2020?

Teplé dny babího léta jsou definitivně pryč a do skříně se stěhuje teplé podzimní oblečení. Možná potřebujete svůj podzimní šatník trochu osvěžit a zajímá vás, jaké jsou trendy podzimní sezóny 2020.

Přestože je vždy důležitější váš osobitý styl před módním diktátem, některé žhavé trendy možná oceníte. Zemité barvy, plisé, volány či umělé kožešiny – jistě si vybere každá z nás to své.

Krátké sáčko, co máte od jara

Jestli jste si na jaře pořídili krátké sáčko, které tak perfektně padne například ke džínům s vysokým pasem nebo k babydoll šatům doplněným o kozačky nad kolena. Pokud si ho teprve budete pořizovat, vsaďte na teplý tvíd, další žhavý trend letošního podzimu. Další trendy saka jsou klasická nebo oversize, stažené opaskem. 

Ve zkrácené verzi si letos na podzim užijete i kardigany. Hitem letošního podzimu pak je kardigan nebo pletený svetr bez rukávů.

Zemité tóny a kožené oblečení

Letos na podzim nás módní návrháři všech značek zahalí do hnědé barvy všech možných odstínů: oříšková, kaštanová, latté nebo rezavá, jistě si každá vybere odstín, který jí padne. Top barva podzimu 2020 je ovšem jednoznačně chartreuse. Tato tato specifická žlutozelená výrazná barva má své jméno po francouzském likéru a nosit ji chce opravdu odvahu. Ale vyplatí se.

Z materiálů pak jistě stojí za zmínku stálice na podzimním módním nebi – kůže (i umělá). Jistě už v šatníku máte černou koženou bundu a je to správně. Jestli ale chcete být letos opravdu trendy, zkuste kůži barevnou.

Podzimní retro prvky

Trochu nostalgie přinesou do posledního čtvrtletí tohoto roku nabírané rukávy a volány, halenky z průhledných materiálů a plisované šaty. Určitě vyvětrejte všechny své peleríny a ponča. Vypadají elegantně a krásně zahřejou. Retro look získáte i v kabátu z umělé kožešiny, jen pokud jde o barevnost, klidně se odvažte a nezůstávejte u klasické černé či hnědé. Rozhodně nic nezkazíte efektní červenou.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.