Odstíny rtěnek, které budou na podzim hitem

Celý rok je trendem číslo jedna přirozenost a svůdné, šťavnatých rtů. takže když použijete jen balzám nebo čirý lesk, nic nezkazíte. Přesto ale jsou situace, které si vyžadují rtěnku, a my jsme zjišťovali, co se bude nosit letos na podzim.

Ve vaší kosmetické taštičce by určitě měly mít své místo různě barevné třpytivé rtěnky a nějaká ta tmavá matná. Sázka na jistotu je rtěnka jen o pár tónů tmavší, než je barva vašich rtů. Trendy odstíny pro letošní podzim jsou výrazné v matných či pololesklých odstínech. Žádaný je také metalický efekt, díky němuž se vaše rty budou neuvěřitelně svůdně třpytit.

Podzimní trendy odstíny rtěnek

K podzimu patří zemité tóny hnědé a vínové, nejvíce trendy podzimními barvami jsou letos především fuchsiová, třešňová, švestková, burgund a karmínová. Sáhněte po nich vždy, když budete potřebovat výrazné elegantní líčení.

Pro denní nošení, nebo když nemáte dost odvahy pro líčení intenzivními barvami, si bohatě vystačíte s balzámem na rty v jemnějších ovocných odstínech, jako je pomeranč, jahoda nebo malina.

Červená je barva letošního podzimu, jestli jste ji doposud nevyzkoušeli, teď je na ni ten správný čas. Správný odstín pomůže vybrat to, jaký jste typ – logicky studenému tónu pleti sluší studený odstín (například malina) a teplému tónu samozřejmě lichotí teplejší odstín (jahoda).

Matné a třpytivé

Matné rtěnky zažívají stále svou ohromnou popularitu, aktuální novinkou letošního podzimu ovšem jsou matné textury s metalickým efektem. S tímto trendem přichází například Avon se svojí rtěnkou Avon True Luminous Velvet.

Dior uvedl svou kolekci polomatných rtěnek. Rtěnka Dior Rouge Ultra Rouge dokonale kryje už v pouhé jedné vrstvě,  navíc rty skvěle hydratuje. Vydrží až 12 hodin. I tudy půjde letošní podzim, pokud se o líčení rtů týká. A jestli chcete být opravdu in, zkuste líčení v nude tónu, například matnou tekutou rtěnku Pupa.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.