Posílejte i nadrozměrné balíky

Potřebujete odeslat balík, který má ale větší rozměry nebo váhu, než bývá umožněno? V takové situaci připadá v úvahu jedině nadrozměrná přeprava, která dokáže vyřešit Váš problém. Nadrozměrná přeprava je pro společnost Emons na denním pořádku, proto se nebojte, že by doručování těchto zásilek bylo problematické, zabralo by více času a že by bylo výrazně dražší. To vůbec ne, doručovací doby se oproti klasickým balíkům neliší, ceny sice pochopitelně vyšší jsou, ale rozhodně ne nijak výrazně. Pokud tedy potřebujete odeslat právě nějaký takový balík, tak se toho vůbec nebojte, se společností Emons po svém boku to půjde opravdu snadno.

Zvolte lodní dopravu

Jestliže máte v úmyslu posílat své balíky někam dál, než jen po Evropě, tak byste také měli dobře promyslet volbu vhodného typu přepravy. Nabízí se Vám totiž dvě možnosti, které můžete využít. Samozřejmostí je letecká přeprava, ale pokud chcete přepravovat nadměrné zásilky, tak bude mnohem lepší lodní doprava. Ta je totiž vhodná pro přepravu dokonce několikatunových zásilek. Můžete navíc využít praktické kontejnery, vybírat si můžete hned z několika typů. Pokud tedy nadrozměrná přeprava, tak jedině námořní cestou. Uvidíte, že to pro Vás bude to nejpohodlnější a zároveň nejdostupnější řešení.

  • Možnost vybírat z několika typů kontejnerů
  • Přeprava i několikatunových zásilek
  • Výrazně nižší ceny než v rámci letecké dopravy
  • Přeprava trvá asi dvacet až třicet dní

Na závěr je ještě potřeba zmínit, že v případě nadrozměrných balíků byste neměli podcenit samotné balení. Je nutné dané zboží zabalit tak, aby bylo zkrátka neporušitelné a aby při manipulaci s ním nehrozilo žádné poškození. Dejte si tedy rozhodně záležet, protože pouze tak bude přeprava Vašeho balíku bezpečná a stoprocentně spolehlivá.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.