Chcete vědět, jak ušetřit za tisk?

Domácí tiskárnu má doma snad každá rodina. Je to i váš případ? Pokud ano, rozhodně se s námi podívejte na tipy, jak za tisk ušetřit. A to ať už tisknete:

  • Dokumenty spojené s vaší prací.
  • Studijní materiály.
  • Fotografie.

Základem je levný spotřební materiál

Nejprve je třeba zjistit, jak se pohybují ceny spotřebního materiálu. Tedy jak inkoustových, tak i tonerových náplní. Pokud hledáte jistotu nízkých cen, nezklame vás internetový obchod Tonerpartner.cz. Ten je ideální možností, jak ušetřit už na samotných vstupních nákladech. Čím méně totiž bude samotná náplň stát, tím levnější bude jedna vytištěná stránka.

Vyberte si náplň s vyšší kapacitou

Pokud tisknete v pravidelných intervalech, není třeba se obávat, že by vám inkoustová náplň zaschla. U tonerového prášku něco podobného nehrozí v podstatě vůbec. Proto je dobré kupovat takové varianty, které dokážou nabídnout velkou tiskovou kapacitu. Třeba originální tonery Canon mohou být spojeny i s tím, že na jeden jediný vytisknete až několik tisíc stránek. I když jsou na první pohled tonery s vyšší kapacitou dražší, je to dáno jenom tím, že obsahují větší množství náplně. Pokud si jejich cenu porovnáte s množstvím vytištěných stránek, vyjdou v přepočtu na jeden výtisk výrazně levněji.

Kupujte to, co potřebujete

Také nezapomínejte na fakt, že ne vždy je nutné kupovat jenom celé sady. S tím souvisí i výběr tiskárny, které by měla mít oddělené jednotlivé barevné náplně. Díky tomu koupíte vždy jenom tu, která dochází. Nikoliv celou sadu, kterou historické tiskárny vyžadovaly měnit kompletně. My nabízíme originální tonery HP, které toto splňují. Lze si tak samostatně koupit nejenom černou barvu, ale lze si samostatně zakoupit i jednu z trojice barevných, které se následně starají o to, aby na výsledném papíře vznikla barevná kombinace, kterou požadujete.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.