Trápí vás neúspěchy v posteli? Řešení může být snadné

Nedokonalý sex a jiné problémy v posteli mohou potkat každého. Však právě proto existuje tolik sexuologů a terapeutů a sexuálních koučů, kteří lidem radí, jak dosáhnout uspokojení, prodloužit erekci, oddálit ejakulaci a co dělat, když „to“ prostě nejde. Pokud jsou pro vás problémy s intimním životem novinkou, nemusíte se hned děsit a běžet za sexuologem. Zkuste si pár z našich tipů a většina vašich problémů se může rychle stát minulostí.

Problém s dosažením orgasmu

Nejčastější ženský problém v intimní oblasti je neschopnost dosáhnout orgasmu. S tím bojuje opravdu velké množství, zvláště mladších, osob něžnějšího pohlaví. Tento problém může mít nejjednodušší řešení prostě tak, že počkáte – nejeden sexuolog říká, že se v ženách schopnost dosáhnout orgasmu probouzí až po třicátém či dokonce čtyřicátém roku života. Ale komu by se do takového čekání chtělo?

Místo toho je lepší experimentovat. Masturbace je nejjednodušší a nejpříjemnější způsob, jak zjistit, jaké doteky jsou nám „jen“ příjemné a které nás dovedou na vrchol.

Ideální nástroje na experimenty jsou:

  • Satisfyer,
  • vibrátor,
  • vibrátor na bod G,
  • klasické dildo.

S těmito erotickými pomůckami můžete prozkoumávat každý kousek svého těla pomocí vibrací a doteků, aniž byste se musela stydět před svým partnerem. Experimentování v soukromí vás také zbaví stresu a nátlaku ze strachu, že partnera zklamete.

Další skvělou pomůckou jsou Venušiny kuličky, s nimiž si posílíte pánevní dno, se kterým je dosažení orgasmu mnohem jednodušší.

Venušiny kuličky Dorce Dual Balls

Předčasná ejakulace

Problém s předčasnou ejakulací se naopak týká spíše mladších mužů, kteří nemají se sexem příliš zkušeností, ale může potkat každého.

O skutečně předčasnou ejakulaci se jedná pouze v případě, že muž dosáhne orgasmu ještě před samotným stykem (například při nadávání kondomu) či do patnácti sekund po jeho začátku. Tento problém je velmi komplexní, proto dal Sexshopik.cz dohromady článek na téma předčasné ejakulace, který rozhodně stojí za přečtení.

Zapomenuté libido

Libido může zmizet kdykoliv v průběhu života. Prostě vás přejde chuť. Většinou za to mohou léky, děti či únava a stres z práce.

V tomto případě mohou pomoci relaxační techniky od masáží a meditací až po dovolenou pouze s vaším partnerem. Vedle však nesáhnete ani s afrodiziakální večeří a erotickým prádlem.

Problémů v sexuální oblasti může nastat velké množství, a ne na vše postačí erotické pomůcky. Například pokud je pro vás styk bolestivý, rozhodně doporučujeme neodkládat návštěvu lékaře. Experimentováním a poznáváním vlastního těla však rozhodně nikdy nic nezkazíte…

Zdroj obrázku: AimPix / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.