Expresní přeprava aneb rychleji už to nejde

Spedice se většinou dokážou postarat o doručení balíku do několika pracovních dní. Co když to ale nestačí? Co když byste potřebovali, aby Vaše zásilka byla doručena ještě dříve? V takovémto případě Vás zachrání jedině expresní přeprava, což je možnost, jak nechat doručit svůj balík třeba hned do druhého dne. Nečekejte déle, než je to nutné. Společnost Cargo International si zkrátka nepřeje, aby její klienti museli na doručení zásilek čekat dlouhou dobu. I právě proto je expresní přeprava zásilek od této společnosti tak spolehlivá a hlavně bleskově rychlá.

Vnitrostátně i za hranice

Expresní přepravu můžete využívat nikoliv pouze v případě, že se adresát nachází na území České republiky. Na tuto službu můžete vsadit i tehdy, jestliže je potřebné zásilku přepravit za hranice. To není žádný problém, je sice pochopitelné, že doručovací doby budou trošku delší, ale stále se nebude jednat o více, než jen několik málo pracovních dnů. Záleží samozřejmě také na tom, jakou variantu expresní přepravy zásilek si zvolíte, existuje jich totiž víc.

Pošlete cokoliv

Co všechno můžete poslat expresem? Mnoho lidí si myslí, že je tato doplňková služba omezena výhradně pro klasické balíky, ale to není samozřejmě pravda. Poslat tímto způsobem můžete třeba i své palety anebo třeba zásilku nadměrné velikosti. Určitě se to tedy nevztahuje výhradně na klasické balíky. Co se navíc týká cen, tak ty Vás také náramně překvapí. Mohli jste si totiž myslet, že když se jedná o službu navíc, že ceny budou výrazně vyšší, ale opak je příjemnou pravdou. Ceny jsou stále velmi nízké, dostupné a pro všechny bezproblémové.

  • Atraktivní ceny pro jednotlivce i menší podniky,
  • Vyzvednutí zásilky na Vámi zvoleném místě,
  • Velmi rychlé doručení po celé republice i do zahraničí,
  • Možnost sledování zásilky online.

Zdroj obrázku: Cargointernational.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *