Porovnání cen skipasů v ČR

Mnozí možná netuší, co to skipas vůbec je? Proto hned na začátku vysvětlíme, oč tu běží. Skipas je vlastně průkaz opravňující používat lyžařský areál či lyžařský vlek po stanovenou dobu nebo na daný počet jízd. Zima je úžasným obdobím především pro milovníky zimních sportů.

Někteří míří do rušných středisek poskytujících komplexní služby, ale výjimku netvoří ani malé klidné areály. Právě menší areály mohou být alfou a omegou vydařené zimní dovolené. S výběrem vhodné zimní dovolené pomůže porovnání cen skipasů v ČR. V časech, kdy téměř všechny české domácnosti šetří, je fajn vědět, že tuzemské areály patří k těm nejlevnějším v Evropě.

Sledujte webové stránky vybraného střediska

Podmínky pro využití skipasu se mohou v jednotlivých střediscích vzájemně lišit. Z tohoto důvodu je vhodné si vždy ověřit platnost cen přímo na webových stránkách daného střediska. Vyrazit můžete v podstatě všude, kam vás srdce táhne nebo jste ještě nebyli. V pestré nabídce jsou například Jeseníky, Beskydy, Česká sibiř, Javorníky, Jizerské hory, Krkonoše, Králický Sněžík, Slavkovský les, Šumava a další.

Nepřeberné množství lyžařských středisek

Jen v Beskydech se nabízí 11 středisek, kde můžete se svou rodinkou prožít úžasné zimní okamžiky. Jeseníky jsou na tom ještě o něco lépe s nabídkou 17 lyžařských středisek. Pokud vás lákají Krkonoše, zde je nabídka ještě vyšší s číslem 21 lyžařských středisek. Zimní dovolená není pouze pro vyvolené a díky porovnání cen skipasů v ČR si vybere úplně každý. Prožijte letošní zimu v plné palbě a vyrazte do některého ze zimních středisek.

Co vše nabízí naše hory

České hory nabízejí skvělé možnosti pro všechny typy zimních sportů. Téměř ve všech střediscích naleznete sjezdovky na různých úrovních. Vhodné jsou pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Sjezdovky jsou rovněž vhodné pro ty, jež milují snowboardování. Hory v České republice jsou také ideálním prostředím pro běh na lyžích a nabízí pestrou nabídku upravovaných stop. Zapomenout však nesmíme ani na oblíbené sáňkování a pěší turistiku po pohádkově zasněžených horách.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.