Pořizujete nový nábytek do veřejných prostor či na recepci? Moderní trendy vám hrají do karet

Je jedno, zda zařizujete veřejné prostory v chill-out zóně nákupního centra, posezení u vstupu do hotelu nebo v rámci vaší firmy či se jedná o čekárnu u lékaře. Ve všech případech je důležité, aby se návštěvníci zkrátka cítili dobře a pohodlně. K tomu vám může dopomoci speciálně vytvořený nábytek do takových prostor. Jeho charakteristikou je například vysoká modulárnost, díky které si jej můžete uzpůsobit přesně podle vašich představ a dispozic konkrétního prostoru.

Modulární systém posezení

Pro modulární sedací systém je typické, že jej tvoří jednoduché tvary, které samy o sobě sledují aktuální trendy moderního interiérového designu. Skládá se z různých čalouněných komponent, které můžete kombinovat do různých tvarů i variant. Rozhodně vás tedy potěší jeho opravdu výjimečná flexibilita. Flexibilní modulární sedačky vám umožní vytvořit sestavu, která přesně padne tam, kam potřebujete. Nemusí to být ale pouze sedačky, taková sestava se může skládat dále třeba z:

  • Odkládacích stolků
  • Úhlových spojovacích komponent
  • Akustických panelů

Právě akustické panely patří mezi velmi populární komponenty, které vám umožní určitým způsobem oddělit prostor pro sezení od okolí. To poskytuje návštěvníkům zvýšený pocit soukromí, díky kterému se budou cítit mnohem komfortněji.

Možnosti pro každý interiér

Již v úvodu jsme zmínili, že existuje celá řada veřejných prostor, které můžete chtít vybavit novým komfortním nábytkem. Také nový nábytek na recepci může být uzpůsobený svým designem prostoru, do kterého je zamýšlen. Jiného vzhledu budete chtít docílit například v kancelářských prostorách, jiného zase na recepci fitness centra. Současná bohatá nabídka tohoto druhu nábytku jednoznačně nahrává tomu, že každý designér si může maximálně vyhrát s návrhem společenských prostor, aby odpovídaly stylu prostředí a moderním standardům očekávaným v jednadvacátém století.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.