Podzimní tipy pro krásu

Podzim je tady a společně s ním i naše tipy pro krásu, které se vám jistě budou hodit. Každá žena chce být krásná a to za jakékoli situace. Zima tu bude co nevidět a rozhodně tak ničemu neuškodíte, pokud budete před tímto chladným obdobím o krok napřed. Vyzkoušejte naše podzimní tipy pro krásu, které dodají vaší pleti vše potřebné a zároveň ji pomalu připraví na nejstudenější měsíce v roce.

Vyzkoušejte podzimní tipy pro krásu

Tipů pro krásu není nikdy dost, nemáme pravdu? I my jich pro vás pár máme. Zaměřili jsme se na takové, které jsou ideální právě pro tohle období. Záleží jen na vás, jestli je vyzkoušíte.

 • Hutný krém, co vyživí

  Použití krému by mělo být samozřejmostí. Zatímco v létě můžete používat lehčí emulze, na podzim je lepší vsadit krémy hutnější, které vaší pokožku vyživí. Díky tomu bude vaše pokožka pružná a bude se lépe bránit okolním vlivům.

 • Mycí přípravky, které nevysuší

  Studenější roční období má tendence naší pokožku vysušovat. Málokterá žena to ví, ale i používání špatných mýdel a mycích přípravků může vysušování podpořit, proto je potřeba pořídit si na podzim takové produkty, které vaší pokožku nevysuší. Doporučujeme vsadit na přípravky, které mají hydratační a vyživující účinky.

 • Pozor na sluneční paprsky

  Mysleli jste si, že na podzim už nehrozí škodlivé působení slunečních paprsků a UV záření? Tak to je chyba! Proto mezi naše tipy pro krásu zařazujeme i používání přípravků s ochranným faktorem. Nemusíte již sahat po tak vysoké ochraně, jako tomu bylo v létě, ovšem i přesto byste se neměli zapomínat mazat. UV záření dokáže projít i skrze mraky.

 • Myslete na vaše rty

  Ženská krása není jen o dokonalé pleti. Vaší péči by neměly ujít ani vaše rty, které teď na podzim také potřebují péči. Určitě uděláte dobře, pokud si pořídíte hydratační balzám na rty, kterým si rty budete pravidelně a svědomitě mazat.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.