Co na pleť po 30ce?

Jakmile žena oslaví třicáté narozeniny, dostane její život úplně jiný směr a ona tak bude muset řešit věci, které pro ní byly až do tohoto dne tabu. Jednou z nich bude dilema, co na pleť po 30ce, která začne vyžadovat mnohem více času a péče nežli doposud. Ať už vás třicáté narozeniny teprve čekají nebo jste je již oslavila, je dnešní článek určený právě vám. Věříme, že vám v mnohém poradí, pomůže a odpoví na otázku, co na pleť po 30ce.

Co na pleť po 30ce?

Pleť je naší vizitkou. Čím více stárneme, tím více je toho na ní vidět. Proto je potřeba věnovat péči o pleť s přibývajícím věkem mnohem více péče a starat se o ni s láskou. Pokud se ptáte, co na pleť po 30ce, jste tu správně.

Máme pro vás několik tipů, které vám pomohou s péčí o pleť po dosažení třiceti let. Neděste se, nestane se z vás ze dne na den svraštělá bába bez jediné známky vitality v tváři. Pravidelnou a pečlivou starostí však dosáhnete lepšího vzhledu, oddálíte vznik vrásek a zajistíte si pleť hebkou jako alabastr.

  • Vitamín C v séru na obličej

    Pokud máte do něčeho investovat, pak je to sérum na obličej s obsahem vitamínu C, který napomáhá proti tvorbě pigmentových skvrn, výrazně omlazuje pokožku a vyhlazuje již vzniklé vrásky.

  • Filtr v kosmetice

    Ať už si to chcete přiznat nebo ne, vaše pleť stárne. Už se nemůžete bez hlavě vrhat na sluníčko, aniž byste svou pleť nechránili před jeho škodlivým dopadem. Proto se zaměřte na kosmetiku, která obsahuje ochranný faktor. Ten by měl mít hodnotu minimálně 15.

  • Pravidelná maska

    Chcete-li své pleti dopřát to nejlepší, rozmazlujte jí pravidelnými maskami. Ty pokožku nejen vyživí, ale i zjemní a dodá hydrataci. Doporučujeme používat masky s obsahem olivového oleje, avokáda, jogurtu, medu nebo jahod. Masku si můžete vyrobit sami doma ze zmíněných ingrediencí.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.