4 tipy pro výběr šatů. Jaké jsou trendy?

Šaty by neměly scházet v žádném dámském šatníku. Letošní trendy letních šatů jsou rozmanité, rozhodně je z čeho vybírat. Každá žena si může vybrat šaty podle svého vkusu, takové, které lichotí její postavě. 

Dámské letní šaty by především měly být pohodlné. Mohou být dlouhé nebo krátké, strakaté nebo jednobarevné, s puntíky, s proužky či s květinami, prostě takové, v jakých se cítíte dobře. Stačí jen doplnit je sandálky nebo plátěnkami a nějakou tou stylovou kabelkou.

Barva

V barvě se prostě nemůžete splést. Trendy jsou syté svěží barvy, které vás úplně rozzáří. Hitem jsou veškeré odstíny žluté barvy, ale také červená a tmavě zelená jsou letos in. Bílá barva odráží sluneční paprsky, takže když sáhnete po této barvě, nebudete litovat. Šaty mohou být růžové i tyrkysově modré a žena, které sluší teplé barvy, by rozhodně měla zkusit šaty v barvě karamelové. 

Vzory

Letos jsou v kurzu jednoduché letní šaty s květinovými vzory. Květy mohou být větší nebo menší velikosti, záleží na vkusu. Pro plnoštíhlé ženy budou však lepší šaty s květy drobnějšími. V létě určitě neuděláte chybu, když si pořídíte retro šaty s oblíbeným puntíkem nebo košilové s proužkem.

Střih

V jednoduchosti je krása. Volné šaty do písmene “A” spolehlivě zakryjí nedokonalosti postavy, navíc zaručí pohodlí. Jsou ale nejen pohodlné, zároveň sluší každé postavě. Letos jsou trendem také přepásané šaty, vaše postava tak bude působit víc sexy.  Vyzkoušejte letos šaty s takzvaným obálkovým výstřihem, působí velmi žensky. Pokud ho zvolíte v kombinaci s volány, budete mít letošní trendy sezóny. Stejně jako loni oceníte také jednoduché košilové šaty ve všech délkách a šaty zavinovací. Vybírejte modely na ramínkách i s rukávky, letos jsou trendy nabírané.

Materiál

Ani na materiál nesmíme zapomenout. Letní šaty jsou většinou z bavlny nebo viskózy a elastanu. Pro letní období, sezónu dovolených, jsou nejlepší takové, které vyperete, pověsíte na ramínko a po uschnutí je nemusíte žehlit, stačí jen obléknout. Vyhnete se tak pobíhání po hotelu a shánění žehličky.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.