Módní tipy pro rok 2017

Jaké budou módní tipy pro rok 2017? Pokud v této otázce stále ještě nemáte jasno, pak je ten nejvyšší čas tento módní faux pas napravit! Nový rok pomalu utíká, včera začal jeho druhý měsíc a nevědět, co se bude nosit, může být pěkný malér. Víte, jak by na vás na ulici koukali, pokud byste si hrdě vyšlapovala v modelu, který byl sice trendy loňský rok, ale ten letošní je naprosto pasé? Přečtěte si náš dnešní článek, do kterého jsme ukryli módní tipy pro rok 2017 – budete mile překvapeni, co se letos bude nosit!

Jaké jsou módní tipy pro rok 2017?

Rok 2017 má na konci číslo 7, které je pro spoustu lidí číslem šťastným. Udělejte si letošní rok opravdu úžasný už jen tím, že na své okolí uděláte dojem. Jak? Třeba tak, že jim dáte jasně najevo, že víte, co je trendy, co je in a co si máte obléknout, aby vám to slušelo!

  • Šaty na ramínkách ala špageta

    Pod tímto vtipně pojatým názvem se ukrývají šaty na tenkých, neboli špagetových, ramínkách, které se hodně nosily v minulých letech. Jak je ale známo, módní trendy se kolikrát vrací jako dobře hozený bumerang a jinak to není ani v tomto případě. Šaty na špagetových ramínkách můžete nosit nejen v horkém létě, ale klidně už na jaře – stačí je zkombinovat s tričkem a silonkama.

  • Rukávy ve velkém stylu

    Dalším modním trendem, kterému byste letošní rok měli věnovat pozornost, jsou opravdu velké a výrazné rukávy. V tomto směru se vyplatí vsadit na extravaganci, protože právě ta bude v roce 2017 nejvíce v kurzu. Doslova obří a nepřehlédnutelné rukávy uvidíte na kabátech i bundách. Stačí si vybrat, v čem chcete být vidět.

  • Placky a brože jako za starých časů

    Kde jsou ty časy, kdy každý na oblečení, taškách či batozích nosil placky a nejrůznější brože. Že si tuhle dobu pamatujete jen matně? Tak teď si ji můžete připomenout! Placky různorodého zaměření, které budou zobrazovat obrázky, nápisy, loga či cokoli jiného můžete nosit připnuté na tašce i oblečení. Ženy možná více ocení ozdobné brože, i ty budou letos v kurzu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.