Jak oblékat postavu typu jablko?

Víte, jak poznáte postavu typu jablko? Typickým znakem jsou větší ňadra, plnější bříško, širší zadeček a naopak velmi štíhlé nohy. Někdo tuhle postavu považuje za výhru, pro jiného je spíše noční můra. A přitom vůbec nemusí! Postavě typu jablko se často přezdívá postava do písmenka O. Chcete poradit, jak se s touhle postavou oblékat? Pak čtěte dál!

Jak se oblékat, když máte postavu typu jablko?

Největší předností této postavy jsou větší ňadra, která můžete považovat za své plus. Nebojte se tedy poprsí hrdě ukazovat světu, víte přece jak se říká: když to máš, tak to ukaž! Pojďme si tedy říci, jak se oblékat, když vám příroda do vínku nadělila postavu typu jablko!

 1. Hluboké výstřihy do písmene V

  Jak jsme napsali o pár řádků výše – berte svá prsa jako největší přednost. Výraznějšímu poprsí nejvíce sluší výstřihy do písmene V, tak se jich nebojte.

 2. Tmavší svršky

  Určitě víte, že tmavé odstíny mají tendenci opticky zeštíhlovat. Ačkoli vám ve skutečnosti kila navíc neumažou, alespoň na pohled vás udělají štíhlejší. A co tedy nosit? Potřebujete odvést pozornost od silnější horní poloviny těla, proto vsaďte na topy a halenky ve tmavých barvách.

 3. Úzké kalhoty

  Ačkoli máte plnější bříško, vaše nohy jsou doslova k nakousnutí. Pro postavu typu jablko jsou štíhlé nohy typické. Proto se určitě nebojte sáhnout po úzkém střihu kalhot, který dá vašim nohám vyniknout.

 4. Vypasovaná sáčka

  Co se týče vašeho pasu, mnohdy není tak úplně poznat, kde ho vlastně máte. Trápíte se kvůli tomu? Nemusíte! Stačí vykouzlit iluzi pasu, k čemuž vám pomohou vypasované střihy oblečení. Například sáčko vám bude určitě moc slušet.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.