Módní rady na podzim – co je in a co ne?

Kdo chce být v módě o krok napřed, oblékat se podle nejnovějších trendů a dát tak svému okolí jasně najevo, že se v této oblasti zaručeně vyzná, ten by si neměl nechat ujít módní rady na podzim, které vám prozradí, co se bude letos nosit a čemu byste se měli ve svém vlastním zájmu vyhnout. Určitě víte, že se módní trendy mění jako na běžícím pásu a ne každý dokáže držet tempo. Není se proto čemu divit, že mnozí z nás považují za in něco, co už dávno patří na dno našich šatních skříní. Vyhněte se módním faux pas a podívejte se na naše módní rady na podzim, díky kterým v otázce vhodného oblečení rozhodně nešlápnete vedle!

Módní rady na podzim, aneb co se bude a nebude nosit

Pojďme se společně podívat, jaké oblečení bude v aktuálně panujícím podzimním počasí v kurzu a co naopak zapadne do ústraní módního světa!

V čem se nemusíte bát vyrazit do ulic…

Kožešina

Jako první mezi naše módní rady na podzim zařadíme kožešinu, která se v poslední době opět dostává na pomyslný vrchol a drží se ho opravdu zuby nehty. Ačkoli ještě před několika lety platilo, že byla určena pouze pro ženy, dnes ji mohou hrdě nosit i muži a to bez jakéhokoli studu. Kožešina se dá nosit prakticky na čemkoli – objevuje se na vestičkách, bundách i kabelkách.
 

Móda ve stylu XXL

Také vám neunikl trend v podobě XXL módy, které teď podlehl snad úplně každý? Není se proto čemu divit, že i letošní podzim bude tato móda v kurzu! Nosit se budou XXL kalhoty, kabáty, topy nebo sukně.
 

Kožené oblečení

Pokud chcete jít s dobou a oblékat se tak, aby bylo na první pohled jasné, že módě rozumíte, pak vsaďte na kožené oblečení, které prostě nikdy nemůže vyjít z módy. Za klasiku považujeme černou koženou bundu, kterou si můžete obléknout k čemukoli. V kurzu budou i kožené sukně, křiváci nebo kalhoty.
 

Co raději zahrabat na dno skříně…

 

Neonové barvy

A teď z toho druhého soudku. Pokud vás zajímají módní rady na podzim, pak se širokým obloukem vyhněte neonovým barvám, které se sice jednoho času skutečně usadily na samotné špici našeho zájmu, ale teď se od nich postupně ustupuje. Může za to především fakt, že se tyhle křiklavé barvičky snažily nosit všichni a mnozí to dohnali do takových extrémů, že byli neonové celí – a to opravdu nevypadalo dobře!
 

Oblečení s motivem vlajek

Jestli byste na něco o letošním podzimu měli zapomenout, pak je to oblečení poseté vlajkami jakéhokoli státu. Logicky se na našem trhu nejčastěji objevovala móda s vlajkou USA nebo UK a mnohým z nás tohle oblečení přišlo originální, vtipné a trendy. Jenže těmto časům taky odzvonilo a vlajky už se nenosí.
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.