Čím obdarovat vašeho drahého?

Opět po roce se vrací narozeniny vašeho přítele nebo manžela a vy si jako loni lámete hlavu nad vhodným dárkem. Dávno už jste vyčerpala klasiku a vymyslet tak originální a vkusný dárek je pro vás čím dál tvrdší oříšek. Čím více se onen den D blíží, tím více jste nervózní, protože ať se snažíte jakkoli, vaše studnice nápadů očividně úplně vyschla. Jestliže přemýšlíte nad tím, čím obdarovat vašeho drahého, zkuste to nějakým pěkným módním doplňkem nebo něčím slušivým na sebe. Tím přece nemůžete urazit!

Šperky nejsou jen pro ženy

Jakmile dojde řeč na šperky, drtivá většina lidí se přikloní k názoru, že je to čistě ženská doména. Což je ale chybná domněnka, dávno už to neplatí. I muži v současné době přemýšlí nad kombinací outfitu s doplňky, které dotvoří celkový vzhled a stanou se onou pověstnou třešničkou na dortu. Jestliže chcete svou druhou polovičku překvapit a zároveň mu darovat nebo originálního a na úrovni, vsaďte na šperk či doplněk.

Podle čeho vybírat?

Teď se možná ptáte, jakou cestou se vydat? Co třeba vsadit na náramky pro muže, které se vyrábí v mnoha provedeních a z různorodé palety materiálů? Vybírat tak můžete mezi kousky z nerezové oceli, dřeva, kůže nebo koženky. Ani prstenem nemůžete nic zkazit, váš milý vás tak bude mít neustále při sobě, neboť prsten je decentní a zpravidla nikomu nepřekáží. I pěkný řetízek nemusí být krokem vedle, tady pak záleží na tom, zda váš partner preferuje spíše jednoduchost a decentnost, nebo má rád výrazné prvky v podobě dominantního náhrdelníku.

Praktický a estetický doplněk

Ještě jste vás ničím neoslovili? Pak máme ještě jedno eso v rukávu a tím jsou pánské peněženky. Ty představují příjemné spojení praktického a estetického doplňku. Líbivá peněženka vyrobená z kůže se stane neodmyslitelnou součástí vašeho muže. Vybírat můžete na stránkách Trendhim, kde najdete nejen kožené či koženkové peněženky, ale i kovová pouzdra na karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *