Na jaře je nejvyšší čas provětrat domácnost a dát jí nový vzhled

Jarní slunce láká na dlouhé procházky a sportování venku. To je nejlepší čas, kdy začít dlouho oddalovanou rekonstrukci nebo jiné úpravy domácnosti. Proč dále odsunovat malování stěn a probourání nesmyslné příčky? Inspirujte se nejnovějšími trendy a provětrejte interiér po dlouhé zimě příjemnou změnou. Poradíme také, kde sehnat řemeslníky.

Vezměte si do ruky tužku a papír

Jako první musíte sepsat všechno, co doma potřebujete nebo chcete upravit. Tím se konečně posunete ke kýženému cíli. Na papíře si totiž dobře uvědomíte, které věci je potřeba udělat okamžitě, a co ještě počká. Sepište si každou činnost stručně do jednoho bodu. Poté si vše očíslujte dle důležitosti. Vznikne vám jednoduchý a použitelný plán, který nedávejte z ruky.

Sepište vše
Vezměte si do ruky tužku a papír

Inspirujte se obrázky

Pinterest, Instagram, Facebook. Tam všude najdete nesčetné množství inspirace a trendů od kompletní rekonstrukce přes návrh interiérů. Nemusíte mít samozřejmě stejný obývák jako celebrity, ale třeba vás díky tomu napadne, co by se hezky vyjímalo i ve vašem interiéru. Letošní rok je například trendem matný kov, nebo výrazné barvy kopírující drahé kameny. Zkuste popřemýšlet, zda by se nehodily takové prvky i u vás doma.

Řemeslníci
Řemeslníci

Poptat řemeslníky

Už máte seznam a inspirace přetéká vašimi oblíbenými stránkami? Teď přichází na řadu poslední krok k odstartování všech úprav. Najděte řemeslníky. Nejjednodušší a přitom velmi populární způsob je využití poptávkového systému. Vyplňte na stránkách Poptávej.cz poptávkový formulář. Nezabere vám to ani 5 minut. Vyplníte zde, co potřebujete v domácnosti upravit, jaké jsou vaše představy, případně jaký materiál preferujete. Doplníte lokalitu bydliště a fotografie. Na vaši poptávku budou reagovat řemeslníci z okolí a nabízet vám individuální řešení. Na vás už je jen si vybrat to nejlepší.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.