Noční slunce v zahradě

Využijte slunce na ozdobení své zahrady. Právě díky slunci může vaše zahrada v noci zářit. Vyberte si svítidla, kterým stačí přes den slunce, aby v noci svítily. Nemusíte rozkopat svůj trávník, abyste mohli osvětlit chodník, nepotřebujete přívod elektřiny, a přece máte designové a bezpečné osvětlení zahrady. Viz několik tipů na solární osvětlení na zahradu.

Stačí zapíchnout do země

Velmi jednoduché a efektivní řešení, jak osvětlit chodník nebo část zahrady. Svítidla mají hrot, který stačí zapíchnout do země, což umožňuje jejich přesouvání. Takto lze měnit noční design zahrady bez jakýchkoliv zásahů do trávníku. Solární panel na vrchní straně zabezpečuje získávání elektrické energie během dne, a po setmění svítidla automaticky rozzáří vaši zahradu.

Solární osvětlení na zahradu
Solární osvětlení na zahradu

Svítící stromky

Světla na stromku se obvykle spojují s Vánocemi, ale i v létě můžeme stromky efektně ozdobit. Můžeme použít i běžné LED řetězy, ale k dispozici máme na výběr různé designové solární světla. Rozvěsit můžeme lampičky v různých designech, jako například láhve, kytičky, čínské svítilny, barevné koule a mnoho jiných provedení. K dispozici jsou zapojeny v řetězech, nebo jako samostatné solární svítidla. Závěsné zahradní lampy nepotřebují přípojku na elektřinu, energii získávají ze slunce, a můžete je přemisťovat podle vlastních představ ačkoli každý den.

Solární světla na stromky
Solární světla na stromky

Osvětlený stůl

Rádi večer sedíte na terase při tlumeném osvětlení? Vadí vám elektrické kabely na přívod energie pro světlo? Vyberte si některé ze  solárních lamp na stůl. Stolní solární osvětlení vytváří nezaměnitelnou atmosféru večerního posezení pro každý den. Solární stolní lampa získává energii ze slunečního světla, a svítit vám bude na stole dlouhé hodiny.

Stolní solární osvětlení
Stolní solární osvětlení

Plovoucí světlo

Máte jezírko nebo bazén? Dopřejte mu netradiční noční atmosféru, kterou dodají plovoucí zahradní svítidla. Přes den se dobíjí díky slunci, protože solární panel mění sluneční paprsky na elektrickou energii, a v noci vytváří nezaměnitelnou atmosféru. Svítící koule se automaticky při setmění rozsvítí a nabízí romantickou atmosféru ve vaší zahradě. Solární panel je zabudován přímo uvnitř svítidla.

Solární svítidla lze využít různým způsobem, stačí si vybrat vhodný typ svítidla. Mohou plnit estetickou funkci, ale stejně mohou být i dobrým pomocníkem. Zda si vyberete doplňkové zahradní svítidla nebo svítidla pro osvětlení chodníků a příjezdových cest, až po solární LED reflektor, společné mají to, že nepotřebují elektrickou zásuvku. Využijte sluneční světlo, které dobíjí pomocí solárních panelů baterie v svítidlech, a dokáže zajistit hodiny světla po setmění. Stačí si vybrat, jaké účely má svítidlo plnit.

Plovoucí solární světlo
Plovoucí solární světlo
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.