Nezhubli jste do plavek? Zkuste to do Vánoc!

Ačkoli jste se snažili sebevíc, nezhubli jste do plavek a celé léto se tak trápili výčitkami na svou nedokonalou postavu. Možná si říkáte, že teď nemá cenu se svou siluetou něco dělat a rozhodli jste se, že další snahu necháte až na příští milník – tedy další léto. Tak to tedy ne! Pokud jste se snažili zhubnout do plavek, ale nepodařilo se, pak to zkuste do Vánoc! To je další milník, kterého se ve své snaze shodit přebytečná kila, můžete chytit. Vánoce jsou tu za dva měsíce a my víme, že to dokážete! Jak? Na to se společně podíváme v dnešním článku!

Nezhubli jste do plavek? Nevadí!

Pokud jste nezhubli do plavek, vůbec si z toho nedělejte hlavu. Léto je dávno za námi a vy se tak nemusíte děsit chvilek strávených někde u vody. Místo toho se zaměřte na nový cíl: hubnutí do Vánoc!

Jak zhubnout do Vánoc?

Možná si říkáte: jde vůbec zhubnout v kam krátkém čase?! Vždyť do nejkrásnějších svátků zbývají necelé dva měsíce, to je opravdu hraniční doba! Nebojte se, jde to. Zapomeňte na držení hladovky nebo omezování se v potravinách. My totiž známe daleko lepší způsob, který ale funguje stejně tak dobře. Jste připraveni? Jdeme na to!

  • Dopřejte si dostatek spánku!

    Chcete zhubnout? Pak věřte, že to poslední, na čem byste se měli šidit, je spánek! Bude-li vaše tělo procházet procesem redukce tělesné hmotnosti, pak bude potřebovat dostatek energie, aby tento proces hravě zvládlo. Proto pamatujte, že musíte spát alespoň 8 hodin denně! Pokud si totiž neodpočinete a dostatečně se nevyspíte, pak budete mít po celý následující den hlad. V důsledku toho budete mít tendence se přejídat a to vám v hubnutí moc nepomůže.

  • Jezte hodně ovoce a zeleniny!

    Kdo se chce zbavit přebytečných kil, ten se zkrátka chtě nechtě musí zásobit ovocem a zeleninou. Rozhodně tím ale nemyslíme, abyste jedli pouze ovoce a zeleninu! Radíme pouze, abyste si ke každému jídlu, které během dne pozřete, snědli i kousek ovoce nebo zeleniny. Díky tomu vaše tělo nepřijme takové množství tuků, ale dodáte mu více výživných látek.

  • Hýbejte se!

    Pohyb k hubnutí neodmyslitelně patří. Nechceme po vás, abyste se mučili několik hodin v posilovně. Bohatě totiž postačí, pokud se budete fyzické aktivitě věnovat alespoň 10 minut každý den.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.