Jak na trendy ložnici

Jestli existuje v bytě místo, které by mělo plně vystihovat váš naturel, je to jistě ložnice. Je to váš soukromý svět, domov v domově, skutečný “pelíšek”, který patří jen vám. Proto zapomeňte na skladiště odloženého nábytku, asepticky strohou místnost či pracovnu, kam se mimochodem vejde i postel. Trendy ložnice je teplé, útulné místo pro vás a vaše sny.

Zařizujete si byt nebo plánujete ve vaší ložnici změny? Přinášíme nejnovější trendy, které vám práci usnadní a pomůžou vám vytvořit opravdovou oázu klidu. Nemusíte se jimi striktně řídit, spíš se jen nechte lehce inspirovat a zařiďte si ložnici “na míru” vašim požadavkům, povaze a pochopitelně s ohledem na každodenní potřeby.

Ložnice pro krále

Veliké pohodlné postele z masivu s vysokým čelem, kvalitní matrací a naducanými polštáři, sametové závěsy a doplňky ve zlaté barvě evokují luxus pětihvězdičkových hotelů. Přesně tento komfort si zasloužíte po celodenním shonu. Pokud jde o barevnost, volte teplejší tóny, ty navozují pocit klidu. Žhavou barvou letošního roku je korálová a přesně ta se do ložnice velmi hodí.

Pusťte dovnitř přírodu

Nábytek z masivu, lůžkoviny z přírodních materiálů a pokojové rostliny vytvoří pro váš odpočinek tu správnou kulisu. Návrat k přírodě je nejen trendy, v uspěchané době je doslova nezbytný. Klidně sáhněte i po květinových vzorech a nezapomeňte na příjemné vůně, například s levandulovým polštářkem se vám bude krásně usínat.

Moderní technologie

Smart bydlení dorazilo i do ložnic, k dispozici je řada aplikací, jimiž si zpříjemníte usínání i probouzení. Okna, která se zavřou ve chvíli, kdy začne pršet, světlo, které se začne ve stanovenou chvíli rozsvěcet, aby se vám lépe vstávavalo, nebo květináče, co se o rostliny umí postarat samy, to je jen malý výčet vymožeností, s nimiž se dnes už v ložnicích můžete setkat.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.