Vyberte svatební dar pro Vaše přátele

V poslední době jako by se pytel se svatbami rozsypal, možná i Vás pozvala Vaše kamarádka na svou veselku. Nyní před Vámi stojí důležitý úkol vybrat svatební dar. Pokud se nechcete opakovat a darovat jí už několikátý mixér či další sadu skleniček, pak pro Vás máme tip na netradiční svatební dary, které potěší každé novomanžele.  Na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz najdete krásné tipy na romantické víkendové pobyty i lahodné gastronomické zážitky. Milují-li Vaši kamarádi adrenalin, pak jim můžete darovat některý ze zážitků tohoto typu.

Vaši kamarádi mohou prožít zamilované líbánky například během lázeňského pobytu v pivní kůře pro dva. V krásném hotelu Malý pivovar Klášter si budou moci užívat jeden druhého a připadat si stejně nádherně jako při prvních schůzkách. Klášter byl postaven již ve 12. století a rozprostírá se v malebném prostředí. Romantickou večeři při svíčkách pro Vás připraví v pískovcovém sklepení. Tento sklep byl vytesán mnichy, kteří vystavěli také původní klášter.

K odpočinku od každodenního stresu slouží pivní lázně, masáže, sauny, vířivka i krásný bazén s původními klenutými sklepy. Zábavu si zamilovaní lidé mohou užít také na nedalekém golfovém hřišti v Liberci. K oblíbeným turistickým destinacím patří Benátky nad Jizerou, zámek Mnichovo Hradiště i hrady Kost a Bezděz.

Nově připravila Firma na zážitky gastronomický zážitek také pro vegetariány v podobě vegetariánského osmibodového degustačního menu. Pro nadšence adrenalinu je jako stvořený let balónem či indoor surfing.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.