Manuál na svádění muže

Když se ve vztahu vytrácí vášeň a milování se stává spíš nutnou rutinou, je čas na změnu. Sveďte znovu svého muže, aby po vás šílel tak, jako na začátku. Dáme vám pár tipů, jak muže rozpálit a probudit v něm touhu, která v něm už dlouho jen dřímala.

Muži jsou sexuálně stimulováni vizuálně, tedy jeho touhu můžete zvýšit tím, co mu nabídnete k vidění. Nevěřte ale, že muže nejvíc nabudí sledování porna, stejně jako ho nijak zvlášť nevzruší, když před ním budete chodit nahá vy. Na svádění musíte jít rafinovaněji.

Atmosféra je důležitá

Už samotný fakt, že v místnosti září desítky svíček, hraje příjemná hudba a na stole je připravená láhev vína, dává muži signál, že bude následovat něco výjimečného. A kouzlo očekávání a samotné těšení může zapůsobit jako silné afrodiziakum.

Nezapomeňte také na vůni. I muži, stejně jako ženy, mají různé vůně spojené se zážitky z minulosti, proto když ho chcete svést, požijte vůni, kterou má rád. Samozřejmě nemyslíme vůni pečené kachny (tu mu ani neservírujte, protože s plným žaludkem těžkého jídla by nepodal výkon, jaký od něj za své svádění očekáváte), sáhněte spíš po parfému, který jste používala v době, kdy jste ještě byli zamilovaní a nemohli se jeden druhého nabažit.

Svádění krok po kroku

Když už je scéna naaranžovaná a děti uklizené u babičky, soustřeďte se na vlastní přípravu. V bavlněném tričku a se splihlými vlasy ho těžko překvapíte. Sáhněte po lepším krajkovém prádle, nezapomeňte na detaily, jako upravené nalakované nehty a podobně. Vědci zjistili, že červená barva působí jako silný stimulant vášně, proto zkuste něco sytě červeného zakomponovat do svého svádícího úboru.

Takto připravená začněte letmými dotyky, jimiž ho budete během večera hojně častovat. Ve chvíli, kdy se začne vařit, začněte pomalým svlékáním – sebe i jeho. To už neodolá ani velmi zatvrzelý muž.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.