Neriskujte kvůli erekci své zdraví. Experimentovat se nevyplácí

Boj s erektilní dysfunkcí může být u mužů skutečně bolavým tématem, kterému se chtějí za každou cenu vyhnout. Mnoho z nich hledá jednoduchá a rychlá řešení, která nejsou ale vždy zcela bezpečná. Jednou z takových cest je i používání Kamagry. Jde o látku, která byla vyvinuta původně na léčbu vysokého krevního tlaku, ale brzy se zjistilo, že má také pozitivní vliv na erekci. Na rozdíl ale od Vigry nebo Cialisu je Kamagra u nás zakázaná. A není to náhodou – může mít celou řadu vedlejších účinků.

Viagru dostanete jen na předpis

Je dobře známé, že Viagru můžete dostat pouze na lékařský předpis. Lékaři ji ale nepředepisují zrovna ochotně a většinou se vám snaží doporučit jiné prostředky, které erektilní dysfunkce řeší. Mnoho mužů chce ale výsledky rychle, a proto namísto Viagry volí jiné látky, například Kamagru, byť s sebou jejich používání může nést řadu negativních následků.

Vaše zdraví by mělo být prioritou

Není náhoda, že Kamagra se nedá koupit v lékárně, ani v žádném kamenném obchodě. Prodává se pouze na pochybných e-shopech, kde často ani netušíte, co vlastně kupujete.

Užívání léčivých přípravků, které obsahují účinnou látku sildenafil je vždy nutné konzultovat s vaším lékařem a rozhodně byste se neměli do podobných experimentů pouštět sami. Můžete totiž velmi nepříjemně hazardovat se svým zdravím, což určitě není něco, co by vám vaše partnerka schválila. Jeden romantický večer za dlouhodobé zdravotní potíže rozhodně nestojí.

Jaké vedlejší účinky vám hrozí?

Jedná se o příznaky, které mohou být velmi nepříjemné. Od velmi silné bolesti hlavy, zarudnutí v obličeji a problémů se zažíváním až po průjem, špatné vidění, selhání jater nebo dokonce trvalé poškození vašeho zdraví. Namísto těchto nebezpečných přípravků se držte doporučení svého lékaře a zkuste některé z doplňků stravy, které jsou certifikované a zcela bezpečné.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com