Na krásnou pleť stačí týden!

Přiznejme si bez mučení, milé dámy, která z nás by nechtěla mít krásnou pleť bez jediné chybičky, jež by se stala naší vizitkou a důkazem, že o sebe pečujeme s maximální láskou? Nemusíme si nic nalhávat, chtěly bychom to všechny, do jedné. Jenže ne všem byla krásná pleť nadělena do vínku, některé z nás mají s pletí větší či menší problémy, kvůli nimž se za svou tvář stydí a mají tak nízké sebevědomí. A teď se podržte, co když vám řekneme, že i vy můžete mít krásnou pleť, na kterou budete moci být hrdé? Že i vy se na sebe budete moci do zrcadla pyšně usmívat? A co víc – bude vám k tomu stačit jeden jediný týden!

Chcete mít krásnou pleť? Čtěte dál!

Mít krásnou pleť je tajným snem každé ženy. A my vám teď řekneme, jak toho můžete docílit i vy. Věřte, že se nejedná o nic složitého, jen si musíte během jednoho týdne osvojit pár zásad a těmi se nadále řídit. Vše pak půjde skoro samo.

Den první: spánek!

Vaše tělo potřebuje minimálně 8 hodin plnohodnotného spánku, stejně tak i vaše pleť. Jestliže chcete pleť krásnou, dokonalou a bez chybiček, musíte dát tělu dostatek prostoru, aby odpočívalo, regenerovalo se a nabíralo nové síly.

Den druhý: voda!

Tělo je z velké části tvořeno vodou, proto určitě nikoho nepřekvapí, že mu nesmí chybět. Vodu musíte doplňovat nejen tím, že budete hodně pít a pokožku tak hydratovat zevnitř, ale i tak, že pleť budete mazat krémy a hydratovat ji tak zvenčí.

Den třetí: strava!

Na stavu vaší pleti se hodně podepisuje i to, co jíte. Proto se zamyslete nad složením jídelníčku a vyřaďte z něho potraviny, které mohou pleti škodit. Naopak si dopřejte hodně ovoce a zeleniny.

Den čtvrtý: cvičení!

Možná si říkáte, že cvičení s krásnou pletí moc nesouvisí, opak je ale pravdou. Udržovat se v dobré kondici je skvělé nejen pro tělo, ale i pro pokožku, která tak rychle nestárne. Naučte se tedy pravidelně hýbat.

Den pátý: stres!

Jestliže chcete mít krásnou pleť, přestaňte se stresovat. Je nám jasné, že v dnešní době je kolikrát nadlidským úkolem vyhnout se stresu, vy se o to alespoň pokuste. Kdo se stresuje, podepisuje si tak ortel, že se na jeho pleti brzy vytvoří vrásky. A ty jsou noční můrou žen.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.