Jak může prospět banánový olej vaší kráse?

Znáte banánový olej? Pokud ne, nevíte, o co přicházíte! Je sice pravda, že o banánovém oleji toho spousta lidí příliš neví, což ale neznamená, že si nemůžete rozšířit obzory a něco málo se o něm prostřednictvím dnešního článku nedozvědět.

O banánovém oleji se často mluví ve spojitosti s ženskou krásou. A přiznejme si, milé dámy, která z nás by nechtěla být krásná?! Především pak naše pleť může banánovému oleji poděkovat, má totiž na její vzhled více než pozitivní vliv. Chcete vědět více? V tom případě čtěte dál!

Čím banánový olej prospívá

Banánový olej je známý tím, že má skvělé ochranné vlastnosti. Pokud to nevíte, tak vám rádi prozradíme, že chrání pokožku před škodlivým vlivem slunečního záření. A pozor – to je aktuální téma nejen v létě, se kterým jsme se již rozloučili, ale i teď na podzim a především v zimě, kdy zvláště na horách pálí jako o život.

Další skvělou vlastností banánového oleje je hydratace pokožky. Tu dokáže hydratovat do hlubších vrstev a dodat jí vláčnost a hebkost na dotek. Zároveň obnovuje přirozené pH pokožky a je více než vhodnou volbou pro ženy, které mají suchou pleť.

Do třetice všeho dobrého zmíníme, že banánový olej obsahuje poměrně vysoké množství manganu a antioxidantů. Zajímá vás, v čem vám tyto dvě složky mohou pomoci a především, jaký mají vliv na vaši krásu? Ve skutečnosti mangan a antioxidanty dokážou zabránit předčasné tvorbě vrásek. A to stojí za zvážení, nemyslíte?

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.