Módní trendy pro rok 2023 slibují krajku i stylové třásně!

Módní trendy se mění nejen každý rok, ale také každou sezónu. Na rok 2023 nás čekají drobné změny a návrat k osvědčeným stálicím. Těšit se můžete na krajku, kobaltově modrou i bokovky. Jestli patříte k milovnicím srdíček nebo bokovek, bude se vám tento rok velmi líbit. Podívejme se, co můžete očekávat v obchodech.

Krajka na každém kroku

Není to nic nového, ale krajka je stále velmi oblíbená u mnoha žen. Nezáleží na tom, jestli nosíte krajkové spodní prádlo, šaty nebo halenky. V každém případě budete vypadat velmi elegantně a stylově. A letos na trhu jistě uvidíte hodně nádherných kousků s krajkou.

Kobaltová modř

Jednou z velmi oblíbených barev pro letošní rok bude kobaltově modrá. Objevila se již na módních přehlídkách Richarda Quinna i Davida Komy. Můžeme proto očekávat, že se stane velmi populární během letošního roku. Oficiální barvou je Viva Magenta, ale kobaltově modrá bude velká konkurence. Nádherně vypadá v těchto formách:

  • společenské šaty,
  • halenky,
  • boty,
  • bundy.

Láska je ve vzduchu

Motiv srdce bude během roku 2023 velmi populární. Moderní zdravotní halena, trička, košile i šaty si můžete pořídit s tímto nádherným vzorem. Nezáleží na tom, jestli jste právě zamilovaní nebo ne. Díky srdcím na oblečení se budete hned cítit lépe.

Bokovky jsou zpět!

V posledních letech se hodně nosily kalhoty s vysokým pasem. Nyní se vracíme zpět k bokovkám. Bílé kalhoty dámské vám budou sedět v tomto stylu. Bokovky se rozhodně nehodí pro všechny typy postav, ale pro štíhlé ženy budou ideální možností.

Nezapomeňte na třásně

Třásně nejsou žádnou novinkou. A rozhodně je nemusí nosit jen motorkáři. Skvěle se hodí také na crop topy i šaty. Nebojte se jejich použití, protože se s nimi budete cítit velmi příjemně a uvolněně. A můžete je nosit v každém ročním období. Najděte si svůj oblíbený kousek s třásněmi a noste ho s hrdostí každý den.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.