Rodinná dovolená

Hledáte místo pro rodinnou dovolenou? S explorio.cz žádný problém

Už se jistě nesmírně těšíte na moment, kdy sbalíte všechny členy rodiny a vyrazíte někam na dovolenou. Aby ne! Každý člověk si občas potřebuje totálně vyčistit hlavu a odpočinout. Možná se vám zdá, že najít lokalitu je vcelku jednoduché, s ubytováním ale situace může být mnohem složitější. Tedy za předpokladu, že sháníte dovolenou online na vlastní pěst. Nikdy fakticky nevíte, jestli narazíte na hotel, který bude dokonale uzpůsoben vašim potřebám. Každý z nás je má totiž specifické. Je mimochodem jasné, že třeba takové malé děti do 2 let potřebují úplně jiné podmínky než děti starší, potažmo teenageři. Právě z toho důvodu se podíváme podrobněji na služby známého portálu explorio.cz. Ten vám totiž dokáže najít pobyt přímo na míru. Nevěříte? Nepřestávejte číst.

Vyberte si jednoduše podle destinace

Jakousi klasiku představuje volba konkrétního pobytu podle destinace, kam byste se rádi podívali. Je jasné, že člověk rád objevuje nová místa a chce si užít svého volna tam, kde aktuálně ještě nebyl. Volit můžete ze spousty destinací po celé České republice a Slovensku. Na explorio.cz jsou tyto lokality rozčleněné podle nejznámějších oblastí tak, aby byla volba co možná nejjednodušší a nejpraktičtější.

Máte specifické požadavky? Není problém!

Ať už máte jakákoli přání týkající se dovolené, není problém je uskutečnit. Záleží jenom na tom, jakým způsobem si všechno zařídíte. U portálu explorio.cz je situace velmi jednoduchá. Prostě si podle kategorií zvolíte takovou, jež vám bude vyhovovat. Některé kategorie zmíníme přehledně níže.

Dovolená s dětmi v mnoha variacích

Máte-li doma rodinu, asi nejspíše nebudete chtít nechat své děti doma. Vždyť právě ony se na pobyt někde mimo vlastní dům těší asi nejvíce. Zvolit můžete třeba kategorie, ve které jsou děti do 6 let zdarma. Jinak ale není problém vybírat z kategorie věnující se přímo hotelům, jež nabízejí pro děti spousty specifických služeb. Jmenovat bychom mohli třeba dětská hřiště, skluzavky a mnohé jiné atrakce. Vše je popsáno přímo u každé ubytovací kapacity.

Dovolená se zvířecími mazlíčky

Chtěli byste na dovolenou i se svým pejskem? Proč ne? Zvolíte si příslušnou kategorii a budete si moct vybírat z kapacit, které jsou v tomto ohledu friendly. Výborné je také ubytování na farmě. Alternativ je spousta.

Přímo podle vašich preferencí

Přesně tak, ubytování je možné vybírat i podle dalších kategorií. Tradičně se volí třeba takové ubytovací kapacity disponující wellness. A co takové ubytování s teenagery. I ti potřebují zábavu. Tu jim mohou hotely poskytnout v podobě Playstation heren nebo místností s počítači a kvalitním wi-fi připojením k internetu. Za zmínku stojí i netradiční ubytování. K dispozici jsou nejrůznější unikátní budovy včetně stromových domků a podobně.

Zdroj obrázku:
Sunny studio / Shutterstock.com