Dámská softshellka – perfektní přechodový svršek pro outdoorové aktivity

Žen, které se věnují sportu a outdoorovým aktivitám, jako je turistika, hiking a tak dále, dlouhodobě přibývá. Inu, není se čemu divit. Doba, ve které žijeme, je poměrně náročná a stresující, a právě při pobytu na čerstvém vzduchu v přírodě si člověk úplně nejlépe vyčistí hlavu a načerpá duševní pohodu na další dny. Počítáte-li se mezi milovnice venkovních aktivit i vy, určitě víte, jak důležitá je volba vhodného oblečení. A proto vám přinášíme přechodovou bundu, která vám při outdoorových sportech bude tím nejlepším parťákem. Softshellovou bundu.

Softshellky už dávno nejsou jen ve dvou barvách uniformního designu

Tytam jsou časy, kdy všechny softshellové bundy vypadaly stejně, a pojďme si nalít čistého vína, nezajímavě a převážně nudně. Ženy ale chtějí vypadat skvěle a stylově jak v běžném životě, tak během toho, co se oddávají venkovním aktivitám.

Tento poznatek samozřejmě neunikl ani oděvnímu průmyslu, a tak dámám obchody softshellové přechodové bundy přinášejí v mnoha a mnoha designových zpracováních, které potěší jak oko, tak vaše tělo během jejich nošení. A při vylepšování se nezapomnělo ani na bezpečnost. Například reflexní prvky reagující na světlo už také nemusejí vypadat tak neohrabaně, jak si je pamatujeme. Nově je totiž můžeme u mnoha modelů najít promyšleně zapracované do designu bundy.

Pořiďte si dámskou softshellovou přechodovou bundu v atraktivních, ale pro outdoor a sportování stále typických sytých barvách, jako je například citronově žlutá, oranžová, růžová, neonově zelená nebo třeba stříbrná. Můžete tak zapracovat na svém outdoor outfitu, a sladit bundu s botami, trackingovými hůlkami či turistickým batůžkem. Například nabídka internetového obchodu na následujícím odkazu https://www.bolf.cz/cze_m_Damska-moda_Damske-bundy_Prechodove-bundy-11483.html je překvapivě bohatá a zajímavá. Za zmínku stojí i kontrastní zipové zapínání a bezpečnostní zipy na postranních kapsách.

Výhody tohoto materiálu vám vytřou zrak

A proč že je softshell tolik adorovaným materiálem, přijde-li řeč na venkovní aktivity a sport? Jednoduše proto, že tato látka přináší hned několik benefitů, které vám usnadní život a udělají váš pobyt v přírodě ještě příjemnějším. V první řadě jde o to, že oblečení vyrobené z tohoto syntetického materiálu je lehké skoro jako pírko, pružné a příjemně hladké, takže je na těle ani necítíte, a můžete se bez obav a omezení věnovat své oblíbené aktivitě, ať je fyzicky sebenáročnější.

Další nepopiratelnou výhodou je pak fakt, že dámské přechodové bundy ze softshellu žádný vítr jen tak jednoduše neprofoukne, takže i když se na horách objeví nečekaný podzimní poryv chladného větru, vy budete v teple. Schopnost odvádět pot a vlhkost pryč od pokožky těla a zároveň nepromokavost z vnější strany jsou pak příjemnou třešničkou na dortu. Většina těchto svršků má také možnost stáhnutí kapuce, rukávů a spodního lemu až těsně k tělu, čímž se tepelný komfort v případě špatného počasí ještě zvyšuje.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.