Módní hity na léto 2019

Pokud chcete vědět, co se aktuálně děje v módě a jak udržet svou šatní skříň trendy, tento článek je věnovaný právě vám. S letošními hity na léto se nabízí otázka, zda se v nás návrháři nepokouší probudit nostalgii po osmdesátkách a devadesátkách. Není nic neobvyklého, že móda často nachází inspiraci v předešlých dekádách. Letošní léto nás čekají opravdové protipóly a kontrasty. 

Třásně, mašle, velké klobouky a zvířecí vzory

Zvířecí potisky se stále drží v módě a vypadá to tak, že hned tak z módy nevyjdou. Vybírejte si výrazné vzory s odvážnými a jasnými barvami. Mezi letošní módní hity usadil i bohémský styl, který sebou přináší třásně a šaty z prérie, které bývají dlouhé a působí romanticky. Klobouky jsou opravdu zpět a je nutné mít opravdu velké klobouky. Ať už jsou čistě jednobarevné, vzorované nebo s logem, klobouky přidávají každému outfitu další level. Dalším nepřehlédnutelným doplňkem na oblečení jsou mašle – čím větší, tím lepší.

Barvy, potisky, batika

Ženy, které barvy v lásce příliš nemají, mohou zvolit decentní odstíny léta, mezi které patří béžová, světle zelená a světle žlutá. Protipólem těchto světlých barev, pro odvážnější nositelky, jsou neonově zářivé barvy, především žlutá, fialová či tyrkysová.

Pokud se rozpomenete na módu osmdesátek a devadesátek určitě si vybavíte trička plná různých potisků, zářivých barev a nebo batiku. Nehrabejte na dně skříně, jestli tam nějaké nezůstalo, obchody jsou jich plné.

Plavky

Módním plavkovým hitem tohoto léta budou zajisté vykrojené kalhotky, které se nosily v osmdesátkách. Možná si říkáte, že takový střih bude chtít odvahu a dokonalou postavu. Trochu možná, ale udělá vám dobrou službu, protože opticky prodlužuje nohy. Trend vrchních dílů plavek od minulého léta výrazně pokročil, protože letos jsou v kurzu plavky, které se výrazně podobají klasické podprsence a tak i ženy s většími prsy budou spokojené.

Cyklistické kraťasy jako módní hit

Více, než kdy jindy, naše rušné a hektické životy vyžadují pohodlné a praktické oblečení. Pokud spojíte módu a pohodlí, vyjdou vám z toho prý cyklistické kraťasy. Mnoho lidí neví, co si o tomto módním trendu myslet, jiní si tento styl doslova zamilovali. Pokud se na ně necítíte, pořiďte si šortky ke kolenům a také neuděláte chybu.

Overaly a dlouhé šaty

Overaly tu jsou tu již dlouhou dobu a hned tak z módní scény nezmizí. Letos jsou hitem overaly ozdobené zipy a kapsami na nohavicích Dlouhé šaty vládnou především jednobarevné či květované. Pokud budou mít velkou mašli, budete toto léto opravdu stylová.