Módní hity na léto 2019

Pokud chcete vědět, co se aktuálně děje v módě a jak udržet svou šatní skříň trendy, tento článek je věnovaný právě vám. S letošními hity na léto se nabízí otázka, zda se v nás návrháři nepokouší probudit nostalgii po osmdesátkách a devadesátkách. Není nic neobvyklého, že móda často nachází inspiraci v předešlých dekádách. Letošní léto nás čekají opravdové protipóly a kontrasty. 

Třásně, mašle, velké klobouky a zvířecí vzory

Zvířecí potisky se stále drží v módě a vypadá to tak, že hned tak z módy nevyjdou. Vybírejte si výrazné vzory s odvážnými a jasnými barvami. Mezi letošní módní hity usadil i bohémský styl, který sebou přináší třásně a šaty z prérie, které bývají dlouhé a působí romanticky. Klobouky jsou opravdu zpět a je nutné mít opravdu velké klobouky. Ať už jsou čistě jednobarevné, vzorované nebo s logem, klobouky přidávají každému outfitu další level. Dalším nepřehlédnutelným doplňkem na oblečení jsou mašle – čím větší, tím lepší.

Barvy, potisky, batika

Ženy, které barvy v lásce příliš nemají, mohou zvolit decentní odstíny léta, mezi které patří béžová, světle zelená a světle žlutá. Protipólem těchto světlých barev, pro odvážnější nositelky, jsou neonově zářivé barvy, především žlutá, fialová či tyrkysová.

Pokud se rozpomenete na módu osmdesátek a devadesátek určitě si vybavíte trička plná různých potisků, zářivých barev a nebo batiku. Nehrabejte na dně skříně, jestli tam nějaké nezůstalo, obchody jsou jich plné.

Plavky

Módním plavkovým hitem tohoto léta budou zajisté vykrojené kalhotky, které se nosily v osmdesátkách. Možná si říkáte, že takový střih bude chtít odvahu a dokonalou postavu. Trochu možná, ale udělá vám dobrou službu, protože opticky prodlužuje nohy. Trend vrchních dílů plavek od minulého léta výrazně pokročil, protože letos jsou v kurzu plavky, které se výrazně podobají klasické podprsence a tak i ženy s většími prsy budou spokojené.

Cyklistické kraťasy jako módní hit

Více, než kdy jindy, naše rušné a hektické životy vyžadují pohodlné a praktické oblečení. Pokud spojíte módu a pohodlí, vyjdou vám z toho prý cyklistické kraťasy. Mnoho lidí neví, co si o tomto módním trendu myslet, jiní si tento styl doslova zamilovali. Pokud se na ně necítíte, pořiďte si šortky ke kolenům a také neuděláte chybu.

Overaly a dlouhé šaty

Overaly tu jsou tu již dlouhou dobu a hned tak z módní scény nezmizí. Letos jsou hitem overaly ozdobené zipy a kapsami na nohavicích Dlouhé šaty vládnou především jednobarevné či květované. Pokud budou mít velkou mašli, budete toto léto opravdu stylová.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.