Letní boho styl oblékání

Boho styl oblékání je pro ženy to pravé ořechové. Je přirozený a opravdu ženský, rozevlátý i romantický. Má v sobě trošku z hippies, je trochu retro a taky etno, ve výsledku je velmi pohodlný a pro léto jako stvořený.

V boho oblečení je každá žena krásná a je sama sebou. Tento styl nezvýhodňuje ani žádnou věkovou kategorii ani typ postavy, hod se pro každou ženu bez ohledu na věk a velikost. I silnější ženy si boho styl velmi oblíbily, protože krásně skryje některé nedostatky.

Boho styl probouzí v ženě bohyni

Můžete být éterickou vílou v rozevlátých volánkových šatech, obléknout si tuniku zakončenou třásněmi s dlouhou a širokou sukní, vsadit na výrazné etno vzory nebo zvonové džíny s oversize halenkou, kterou v pase stáhnete páskem. Možností je mnoho a každá si vybere to, v čem se cítí skvěle – jako bohyně.

Boho styl charakterizuje právě volné a vzdušné oblečení. Ideální jsou tuniky, maxišaty, maxisvetry (oversized trend), dlouhé kardigany, ponča a džíny, zejména ty zvonové. Outfit pak doplňují výrazné doplňky, jako jsou široké klobouky, sluneční brýle, šátky, pásky, čelenky a nápadná bižuterie. Květinové vzory, třásně, krajky, pletené či háčkované vesty i kabely na rameno – i to je boho styl. Z obuvi jsou to především sandálky, baleríny a boty na platformě.

Na skok do přírody i do minulosti

Boho styl má zálibu v přírodních materiálech, vede pohodlná bavlna a lněné plátno. Přírodní materiály jsou použity i na doplňky, takže se vůbec neobávejte vzít si například masivní dřevěný náramek. Naopak, jděte ještě dál, až na louku, kde si s dětmi upletete věneček z lučního kvítí nebo si dejte aspoň vlčí mák za ucho.

Boho styl se poohlíží do 70. let, kdy svět ovládl hippie tyl. Z něj převzalo opravdu hodně prvků. Jen je trochu umírněnější, pokud jde o kombinování vzorů a sází na tlumenější a zemitější barvy. Boho se inspiruje i indiánskými oděvy, country stylem, prostě vším, co už tu bylo a osvědčilo se.

 

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.