Podzimní trendy, které musíte mít!

Kralování nejbarevnějšího ročního období ještě ani zdaleka není u konce, proto rozhodně nebude na škodu vědět, jaké podzimní trendy ještě v tomto roce unosíte. Než se o slovo přihlásí studená zima a na podzimní trendy se postupně zapomene, měli byste vyrazit na pořádné nákupy a udělat si radost něčím z našeho seznamu níže. Uvidíte, že si v něm dokáže vybrat úplně každá!

Podzimní trendy, na které ještě není pozdě

Ještě jste si nestihli užít letošní podzim na plno? V tom případě je právě teď ten správný čas, kdy začít s podzimními radovánkami! Máme pro vás zajímavé a vkusné podzimní trendy, kterým zaručeně neodoláte!

  • Vesta s kožíškem

    I když si na nejstudenější roční období ještě budeme muset chvíli počkat, už teď je občas pořádná zima. Pokud máte rádi teplíčko a vadí vám, když se vám studené počasí zakusuje do holé kůže, vsaďte na vestičku s kožíškem. Ty jsou totiž letos na podzim v kurzu a nemít alespoň jednu takovou je pořádné módní fópa!

  • Pletená tunika

    Dalším oblíbeným trendem letošního podzimu je pletená tunika, která svojí délkou hravě zakryje zadeček a vy nebudete působit lacině, nebo v lepším případě tak, že nevíte, co se jak správně nosí. Pod tuhle tuniku můžete obléknout legíny nebo teplejší punčocháče a na nohy vysoké kozačky a rázem máte trend jako vyšitý.

  • Hřejivé pončo

    Pončo se po mnoha letech opět vrátilo na módní výslunní a získalo si přízeň spousty žen a dívek. Vy se teď můžete stát dalšími z nich, kteří ponču okamžitě podlehnou. Do podzimního počasí je to více než ideální volba, skvěle se kombinuje a dá se nosit se sukní, džínami, šaty i legínami. Zkrátka jak je libo.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.