Co pomáhá proti roztřepeným konečkům vlasů?

Říká se, že vlasy jsou vizitkou ženy, zároveň i ukázkou, v jaké míře o sebe pečuje. Upravené vlasy, pěkný účes, zastřihnuté konečky – to všechno by měla být samozřejmost, chceme-li vypadat dobře a cítit se sebevědomě. Co ale dělat v případě, kdy jde příroda proti nám a naše vlasy se hodně lámou? Co pomáhá proti roztřepeným konečkům, které jsou naší noční můrou? Máte-li stejný problém, čtěte dál. My už známe odpověď!

Co pomáhá proti roztřepeným konečkům?

Tak tuhle otázku si položila snad každá žena, které záleží na stavu a vzhledu jejích vlasů. Roztřepené konečky zkrátka nejsou nic, po čem bychom tajně toužili. Ba naopak, jsou nám spíše přítěží. Proto jsme pro vás sepsali dnešní článek, ve kterém se společně podíváme, jak proti roztřepeným konečkům bojovat.

 1. Dopřejte si masku

  Masky jsou účinné nejen na pleť, ale pomohou i vlasům. Ve svém vlastním zájmu byste si proto vlasovou masku měla dopřávat pravidelně, nejlépe každý týden, postačí ale i dvakrát do měsíce. Na trhu je dostupná pestrá paleta masek, mezi nimiž můžete dle libosti vybírat. Na své si tak dokáže přijít úplně každý. Kdo nechce utrácet, může si masku na vlasy vyrobit doma za pár kaček nebo dokonce úplně zadarmo.

 2. Hodně pijte

  Pitný režim je důležitý hned z několika důvodů, jedním z nich je i stav vašich vlasů. Pokud pitný režim vědomě flákáte a nedodržujete doporučené množství vody, pak sama sobě škodíte. A je to přitom úplně zbytečné! Proto hodně pijte, klidně i nad rámec odborníky předurčených 3 litrů čisté vody denně.

 3. Nechte se ostříhat

  Nejjednodušší, nejefektivnější a zároveň i nejrychlejší radou proti roztřepeným konečkům, jsou nůžky. Ne nadarmo ženy dochází na pravidelně zastřihávání, které třepení vlasů předchází. Jestliže přemýšlíte, co pomáhá proti roztřepeným konečkům, odpověď je jednoduchá: zásah kadeřnice!

 4. Chraňte své vlasy

  Úprava vlasů, ať už pomocí fénu, kulmy nebo žehličky, je pro mnohé ženy na denním pořádku. My vám to nechceme zakazovat, jen si dovolíme doporučit používání ochranných vlasových prostředků, které zabrání teplu, aby jednotlivé vlasy poškodily.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.