Jak si dopomoci k zářivému úsměvu

Toužíte po zářivém úsměvu? Chcete, aby vaše zuby měly skvostně bílou barvu a vy jste se tak nemuseli stydět usmívat od ucha k uchu? Pak jste tu správně! Společně s námi si v dnešním článku můžete přečíst, jak bezbolestně získat nádherný úsměv.

4 cesty k zářivému úsměvu

Dokonalý úsměv hollywoodských hvězd – no řekněte sami, kdo z nás by si to nepřál? Pokud máte zuby zažloutlé a trápí vás jejich vzhled, pro který se neusmíváte a zuby tak schováváte za zavřenými ústy, budou se vám dnešní tipy hodit. Poradíme vám, jak si dopomoci k zářivému úsměvu, kterým každého okamžitě okouzlíte!

 1. Slupka od banánu

  Máte rádi banány? S chutí si na tomhle ovoci smlsnete kdykoli jen se vám dostane pod ruku? Super! Pochutnat si na banánu je jedna věc, vybělit si zuby pomocí jeho slupky je věc druhá. Proto vždycky, když dojíte banán, slupku nevyhazujte – ba naopak si s ní alespoň 3 minuty přejíždějte po zubech.

 2. Spálený toast

  Určitě i vám se někdy stalo, že jste připravovali tousty a oni se vám trochu připálili. Pokud jako spousta lidí připálené zrovna nemusíte a vždycky přichycené tousty vyhazujete, teď už to nedělejte. Využijte je k tomu, abyste si vybělili zuby. Toast nemusíte jíst, stačí, když si s ním potřete zuby a necháte ho tam alespoň 3 minuty.

 3. Bělící pasta

  Utratili jste nekřesťanské peníze na bělící zubní pastu, ale dospěli jste k názoru, že to byla zbytečná investice, protože vám vůbec nepomohla k zářivému úsměvu? Dejte jí ještě jednu šanci! Nejdříve si pastu naneste na zuby a nechte jí 5 minut působit, teprve potom si zuby vyčistěte tak, jako to děláte obvykle.

 4. Jahody

  Divili byste se, kolik známých hvězd a celebrit používá jahody k tomu, aby měli krásný a zářivý úsměv! Zkuste to jako oni a budete mile překvapeni, že to skutečně funguje. Jahody obsahují enzymy, které jsou přírodním zubním bělidlem. Jahody rozmačkejte na kaši a pomocí kartáčku naneste silnou vrstvu na zuby. Nechte působit 4 minuty a poté opláchněte.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.