Jak na dokonalé oholení?

Krásně hladká pokožka k létu neodmyslitelně patří, zvláště pak u něžného pohlaví, u kterého to společnost svým způsobem vyžaduje. S příchodem teplých dní si tak ženy začínají pohrávat s otázkou, jak na dokonalé oholení, které vydrží co možná nejdéle a bude dělat parádu. Také vás to zajímá? Tak to je super! V dnešním článku se právě tímto tématem budeme zabývat, takže pokud chcete vědět, jak na dokonalé oholení, rozhodně nepřestávejte číst!

Tipy na dokonalé oholení – osvojte si všechny!

V následujících řádcích vám představíme tipy, s nimiž můžete dosáhnout dokonalého oholení. Je jich více a ne všechny vám musí sednout. Jsme si ale jistí, že si mezi nimi jistě vyberete ten, který vám padne doslova jako ulitý.

  • Klasická žiletka

    Jako první zmíníme klasickou žiletku. S tou se minimálně jedenkrát holila snad každá z nás. Co si budeme povídat – je to rychlé, snadné, vůbec to nebolí a ceny žiletek jsou v současné době na velice příjemné úrovni. Abychom ale žiletky pouze slepě nevychvalovali, musíme zmínit i jejich stinné stránky a tam rozhodně patří fakt, že oholení žiletkou moc dlouho nevydrží. Zpravidla už druhý den pociťujete rašící chloupky, nemluvě o tom, že žiletky je nutné často měnit.

  • Vosk

    Holení voskem je bolestivé a hodně. Kdo to někdy zkusil, určitě moc dobře ví, o čem mluvíme. Ačkoli se jedná o bolest chvilkovou, ne všechny ženy ji dokážou ustát. Na druhou stranu je pravda, že pokud použijete vosk, vytrhnete chloupky i s jejich kořínky, což vám zajistí mnohem delší dokonalé oholení, řádově klidně až na několik týdnů.

  • Pěna

    V současné době si v kterékoli drogerii můžete pořídit speciální chemické pěny, které stačí pouze nanést, rozmazat, nechat chvilku působit a poté jednoduše opláchnout. Je to stejně tak snadné, jak to zní. Jenže i v tomto případě dochází pouze k depilaci, tedy k odstranění chloupků vyčuhujících nad kůži, což vydrží asi stejně tak dlouho, jako oholení žiletkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *