Kovové regály: Kde všude si v domácnosti najdou své místo a podle čeho je vybírat?

Mít doma pořádek je snem a mnohdy i realitou mnohých z nás. Častokrát se věnujeme tradičnímu úklidu všech místností, ale zapomínáme na prostory, jež nám neslouží každý den. Na mysli máme především sklepy, technické místnosti či garáže. Právě tady se mnohdy setkáváme v poměrně velkým nepořádkem. Když se sem prostě nedostanou návštěvy, tak to moc neřešíme. Je to škoda, protože i tady může být bez problémů prostor uspořádán co možná nejefektivněji. Stačí vám k tomu pouze kvalitní regály.

Regálový systém zajistí pořádek a oživí prostor

Každá místnost, ve které jsou věci naházené jen tak ladem a skladem, se postupně stává zbytečnou. Buď se do ní příliš nechodí, nebo se tady zakopává o spousty předmětů ležících okolo. Moderní kovové regály zajistí maximální pořádek a efektivně řešený interiér jakékoli místnosti. Počítat můžete i s tím, že daná místnost bude vypadat opravdu stylově. Regálové systémy se vyrábí v mnoha barevných odstínech.

Kvalitou si můžete být jistí

Moderní regály a regálové systémy se vyznačují maximální kvalitou. Jsou vyrobeny z kovu, který dokáže unést poměrně těžké předměty. Počítat přitom můžete s tím, že regály nebudou nijak výrazně těžké. To ale neubírá na jejich pevnosti. Nosnost regálů se odvíjí od konkrétního typu. Jen pro orientaci můžeme uvést, že bezšroubové police jsou schopné unést klidně i 250 kg. U šroubových regálů se nosnost polic pohybuje v maximu kolem 100 kg.

Jednoduché složení zaručeno

Nejste domácí kutilové a máte pocit, že regálový systém nedokážete poskládat sami? Obavy stranou. Nejnovější regálové systémy od společnosti Majster Regál jsou natolik vychytané, že je zvládne sestavit úplně každý. Je fakticky jedno, jestli jde o šroubové nebo bezšroubové variace. V každém balení je navíc přiložený velmi přehledný a podrobný návod.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.